Technikum weterynaryjne

Wybór uczelni medycznej o kierunku weterynarii. Pomoc i opinie przy punktacji i rekrutacji na studia weterynaryjne. Leczyć zwierzęta duże czy małe.
Votee
Posty: 11
Rejestracja: 26 gru 2012, o 21:40

Re: Technikum weterynaryjne

Post autor: Votee »

marchewka882 pisze:dzięki za opinie i na bank jak będę czegoś chiała się dowiedzieć to będę pytac już podjęłam decyzje i od 28.09. chyba zaczynam te technikum już nie mogę się doczekać. jedyne to co mnie martwi to te zmiany programowe i te dziwnie brzmiące egzaminy potwierdzające kwalifikacje na trzech poziomach. a tak ogólnie to z jakich książek się korzysta w takim technikum? bo szukałam w necie ale tak jakoś bardzo mało informacji i dość dużo różnych plików pdf., których nawet nie jestem pewna czy warto sciagac czy to zależy od tego co szkołą wymaga.?
W I klasie na przedmiocie Chów i hodowla zwierząt, nasz nauczyciel- weterynarz korzystał z tego podręcznika
1.jpg
Korzystał, czyli dyktował nam na lekcjach notatki, bo nauczyć się całej książki byłoby ciężko, a poza tym jest ona trudno dostępna i kosztowna, chyba, że znajdziesz gdzieś używaną. Ja wypożyczyłam ją sobie w mojej wojewódzkiej bibliotece. W książce tej jest też cały zakres Anatomii i fizjologii zwierząt. Jest jeszcze druga część
2.jpg
Z tymi egzaminami to masz rację. Tak naprawdę to mój Ci co lecą nową podstawą nic jeszcze nie wiedzą. Nic, kompletnie nic. Jeśli mamy jakieś plany na przyszłość to taka niewiedza może nam je zrujnować niestety. Ale mam nadzieję, że Ci co się tym zajmują wiedzą co robią. Nawet fajnie, że już będzie egzamin, bo po 1 już będę miała się czym pochwalić , a po 2 to na drugim egz. już chyba nie będzie tego co na pierwszym, czyli zawsze to mniej stresu i nauki przed egzaminem.
Lukierek
Posty: 1
Rejestracja: 17 mar 2015, o 16:20

Re: Technikum weterynaryjne

Post autor: Lukierek »

marchewka882 pisze:a może ktoś uczył się w policealnej szkole w omedze w poznaniu? byłabym wdzięczna za opinie
Moja znajoma robiła ten kierunek w omedze i była zadowolona
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości