Nauka do matury 2015

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: Nauka do matury 2015

Post autor: Mårran »

Zrobienie 30 identycznych zadan pod rzad z witka liczy sie jako jedno, pamietajcie!

Pani Buka
Rein
Posty: 23
Rejestracja: 19 kwie 2014, o 12:43

Re: Nauka do matury 2015

Post autor: Rein »

Argentum pisze:Zawsze mogę pomóc. Jeśli jest jakiś problem, to można pisać, chociaż tłumacz ze mnie słaby, a często, jak coś komuś tłumacze, to sobie myślę: Kuźwa, jak ty to zrobiłeś? (czyli, że sam nie rozumiem swoich rozwiązań ).
Ok, jak będę miał jakieś wątpliwości do zadań to napiszę. W sumie to mam pozaznaczanych sporo zadań z pytajnikami ale nie chce zamęczać innych pokazując ich na raz nie wiadomo ile.
paatixx3
Posty: 411
Rejestracja: 7 wrz 2013, o 22:51

Re: Nauka do matury 2015

Post autor: paatixx3 »

Uff, czyli jednak jest więcej osób, które tak jak ja nie rozumieją jak można robić tyle tych zadań
Awatar użytkownika
enala
Posty: 22
Rejestracja: 15 wrz 2012, o 16:36

Re: Nauka do matury 2015

Post autor: enala »

Rozwiązujecie arkusze ? Bo ja robię sobie z chemii i w sumie przerobiłam majowe do 2009 i tak na nie patrząc to szkoda je robić bo to już nie ten typ. Macie jakieś takie trudne arkusze pod nową maturę ?
Awatar użytkownika
taida
Posty: 265
Rejestracja: 26 gru 2013, o 19:55

Re: Nauka do matury 2015

Post autor: taida »

ja rowniez zrobilam do 2008 czy tam 2009 juz, troszke podstawowych tez teraz czaje sie na jakies moze operonowskie ((*)) wsipowskie,czerwcowe czy jakies wynalazki no i zbieram sily na zamkor bo slyszalam, ze jest troche kosmiczny

gdzie jestescie w szkole, skonczylsicie material z obu przedmiotow i powtorki czy jak? w domu robicie rowno ze szkola czy samodzielnie, inny tok?:D

dla mnie jest niewyobrazalne zrobic 80 czy wiecej zadan w godzine, mniej niz minuta na zadanie? no prosze, prawie jak milion w minute
Ellie004
Posty: 17
Rejestracja: 22 mar 2014, o 16:36

Re: Nauka do matury 2015

Post autor: Ellie004 »

A wybiera sie ktos z was na kierunki typu dietetyka i inne z wydziału nauk o zdrowiu
irlaloch
Posty: 34
Rejestracja: 5 paź 2014, o 09:40

Re: Nauka do matury 2015

Post autor: irlaloch »

W razie potknięcia czekacie w domu czy idziecie na rok na inny kierunek? Wgl możliwe jest ciągnięcie studiów i jednocześnie uczenie się do poprawki matury?
PaniKot
Posty: 43
Rejestracja: 30 gru 2014, o 19:36

Re: Nauka do matury 2015

Post autor: PaniKot »

irlaloch pisze:W razie potknięcia czekacie w domu czy idziecie na rok na inny kierunek? Wgl możliwe jest ciągnięcie studiów i jednocześnie uczenie się do poprawki matury?
Pewnie, że jest możliwe, kwestia organizacji, ale na pewno trudne. Jak już to zostanę w domu, może jakieś pół etatu czy coś. Nie lubię bezczynności, a materiału AZ tyle nie ma

Olafek
Posty: 625
Rejestracja: 22 kwie 2014, o 18:33

Re: Nauka do matury 2015

Post autor: Olafek »

M&#xE5rran pisze:Zrobienie 30 identycznych zadan pod rzad z witka liczy sie jako jedno, pamietajcie!
Nie zgodzę się Powiedziałbym, że to rośnie wykładniczo: pierwsze jak jedno, następne 2 jak jedno, kolejne 4 jak jedno itd. Czyli 30 liczy się jak 5 Jak ktoś zrobi 30 takich samych zadań to już to przynajmniej umie A jak zdąży całego witka to super
Awatar użytkownika
Kraina_czarow
Posty: 127
Rejestracja: 12 sty 2012, o 23:14

Re: Nauka do matury 2015

Post autor: Kraina_czarow »

Argentum, jakieś bezedury piszesz, i mogłbyś napisać jakie zadania i z jakiego działu bo ludzie się niepotrzebnie stresować będą.
Bo jeśli robisz 80 zadań, tak że o a wstałem sobie o 11 i w godzinke sobie pyknąłem 80 zadań", to nie zrozum mnie źle, ale rozpatrując Twoje przechwałki, rozumiem że ok 35 zadań na maturze pykniesz proporcjonalnie w 25 minut? Czy na maturze braknie Ci czasu?
Nie rób ludzi w c. bo trololololo lo lo lo lo lo nie wskazane.
Olafek
Posty: 625
Rejestracja: 22 kwie 2014, o 18:33

Re: Nauka do matury 2015

Post autor: Olafek »

Istnieje coś takiego jak zbiór trudnych zadań maturalnych z chemii? Bo interesują mnie tylko te najtrudniejsze, bo muszę teraz przeskoczyć z poziomu 90-94 na 98-100 (ach, ta chora ambicja.)
sunset
Posty: 294
Rejestracja: 18 lut 2014, o 12:55

Re: Nauka do matury 2015

Post autor: sunset »

A robiłeś te jasnoniebieskie arkusze z Oficyny Edukacyjnej? Myślałam, że jak przeszłam przez Teraz Maturę z NE to przejdę przez wszystko,ale te arkusze mi uświadomiły w jak wielkim byłam błędzie
monikaliceum18
Posty: 40
Rejestracja: 29 gru 2014, o 09:54

Re: Nauka do matury 2015

Post autor: monikaliceum18 »

witam wszystkich
Wiem ze to moze nie w temacie ale nidzie nie mg znalezc progów na zootechnike w Poznaniu i Bydoszczy. Moze ktos z was wie jakie były w tym roku i w poprzednich lub jakoms str na ktorej sa podane?
Proszę o pomoc
Pozdrawiam
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości