Poprawa matury

Informacje, porady, pomoc od osób przygotowujących się oraz poprawiających maturę. Pomoc w wyborze kierunków studiów.
Awatar użytkownika
Alra
Posty: 482
Rejestracja: 21 kwie 2012, o 19:20

Re: poprawa matury

Post autor: Alra »

U mnie jest sporo ludzi, którzy regularnie co tydzień wychodzą do klubu/na domówki etc. Są też tacy, co nie imprezują, a nie wiem, np. grają w tym czasie w gry, co kto lubi.
Większość się stara i dużo uczy, ale jednak pomysłów na rozrywki też im nie brakuje.
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: poprawa matury

Post autor: Mårran »

No moze na pierwszym roku jest jeszcze duzo takich, co mysla, ze musza ryc, zeby isc dalej xd Ja akurat trafilam na bardzo imprezowa grupe. Potem ludzi ogarniaja. No chyba ze w Poznaniu jest tak ciezko i dramatycznie przez caly czas xdxdxd

Pani Buka
Damimix
Posty: 4
Rejestracja: 3 mar 2015, o 18:22

Re: poprawa matury

Post autor: Damimix »

Siemka ja też nowy na forum(rocznik 95).Jak tam u was z materiałem maturalnym?
syl109
Posty: 1
Rejestracja: 3 lut 2015, o 16:44

Re: poprawa matury

Post autor: syl109 »

Hej, ja też rocznik 95 z biologii kończę człowieka i została mi genetyka, ekologia i ewolucja, a z chemii jestem przy kwasach organicznych i zostało mi pół organicznej. Planuję do końca marca skończyć cały materiał i w kwietniu powtarzać to co wylatuje mi z głowy + arkusze + zbiory a jak u Ciebie?
prohecyt
Posty: 37
Rejestracja: 12 lip 2010, o 10:06

Re: poprawa matury

Post autor: prohecyt »

siema, ja też poprawiam pierwszy raz. zrobiona cytologia, wirusy i bakterie, matury chciałabym zacząć rozwiązywać jak najwcześniej, ale ostateczny termin to kwiecień, z chemii została mi organiczna i elektro
PaniKot
Posty: 43
Rejestracja: 30 gru 2014, o 19:36

Re: poprawa matury

Post autor: PaniKot »

prohecyt pisze:siema, ja też poprawiam pierwszy raz. zrobiona cytologia, wirusy i bakterie, matury chciałabym zacząć rozwiązywać jak najwcześniej, ale ostateczny termin to kwiecień, z chemii została mi organiczna i elektro
Dopiero? Nie obawiasz się, że nie zdążysz? Mam mniej więcej podobnie i już wielka obawa, że się nie wyrobie.

Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: poprawa matury

Post autor: Mårran »

Bez przesady. Jak przysiądzie, to zdąży ^^
Pani Buka
prohecyt
Posty: 37
Rejestracja: 12 lip 2010, o 10:06

Re: poprawa matury

Post autor: prohecyt »

haha wiedziałam, że tak zareagujecie P nie, nie denerwuje się tym, jestem po sesji, więc mam dużo czasu, z resztą pamiętam sporo z zeszłego roku i korzystam z dobrych notatek. rok temu byłam za mało obyta z zadaniami i to mnie zgubiło. i ktoś tu już pisał, że nie teoria, a praktyka zrobi z ciebie zawodnika, więc do dzieła!
PaniKot
Posty: 43
Rejestracja: 30 gru 2014, o 19:36

Re: poprawa matury

Post autor: PaniKot »

prohecyt pisze:haha wiedziałam, że tak zareagujecie P nie, nie denerwuje się tym, jestem po sesji, więc mam dużo czasu, z resztą pamiętam sporo z zeszłego roku i korzystam z dobrych notatek. rok temu byłam za mało obyta z zadaniami i to mnie zgubiło. i ktoś tu już pisał, że nie teoria, a praktyka zrobi z ciebie zawodnika, więc do dzieła!
Pewnie tak, ja piszę pierwszy raz więc może stad takie podejście w każdym razie trzymam za Ciebie kciuki

kate27
Posty: 236
Rejestracja: 21 kwie 2013, o 13:42

Re: poprawa matury

Post autor: kate27 »

jak oceniacie poziom zadań pod koniec działów w bukale w odniesieniu do zadań z arkuszy?
Awatar użytkownika
kagata0418
Posty: 72
Rejestracja: 3 wrz 2012, o 18:15

Re: poprawa matury

Post autor: kagata0418 »

Duzo przesady w tych zadaniach jest.Mi sie one nie podobaly w wiekszosci,pamietam tylko,ze z roslin byly calkiem ok,ale np grzyby-wtf.W ogole Bukala wg mnie to jedna wielka pomylka.
Arkusze trzeba trzaskac do upadlego.
antropolog95
Posty: 280
Rejestracja: 10 cze 2013, o 19:37

Re: poprawa matury

Post autor: antropolog95 »

Cześć, dwno tu nie pisałem
Jak ten rok zleciał
Macie jakieś przeczucia co do matury w tym roku? (95)
Wyżlin
Posty: 347
Rejestracja: 17 lis 2013, o 18:41

Re: poprawa matury

Post autor: Wyżlin »

Może immunologii będzie więcej? ^^
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości