Ogrodzenie terenu dla psów

koala3
Posty: 5
Rejestracja: 13 sty 2014, o 09:18

Ogrodzenie terenu dla psów

Post autor: koala3 »

Witam, Szukam informacji na temat budowy ogrodzenia dla psów. Planuje w moim ogrodzie wydzielić moim psiakom strefy po których mogą się poruszać żeby nie niszczyły klombów czy rabat z kwiatami (inaczej żona pozbędzie się psów ). Szukam różnych rozwiązań i jestem najbardziej przekonany do niewidzialnego ogrodzenia elektrycznego dla psów. Jest ono całkowicie bezpieczne i przez to że go nie widać nie szpeci ogrodu. Czy mieliście już doświadczenia z takimi urządzeniami. Ktoś z was to już sprawdzał?
wirek
Posty: 18
Rejestracja: 16 maja 2014, o 11:31

Re: Ogrodzenie terenu dla psów

Post autor: wirek »

Nie testowałam tego i przyznam, że miałabym pewne obawy biorąc pod uwagę cenę i brak wiarygodnych opinii na temat takiego sprzętu Proponowałabym najpierw sprawdzić, czy psy rzeczywiście będą takie klomby i rabatki niszczyć, bo moje psiaki po prostu się w gąszcz roślin nie zapuszczają i nie ma z tym problemu:D wolą sobie po trawce biegać ale jeśli jednak zdecydujesz się na takie rozwiązanie, to daj znać jak wrażenia z użytkowania:)
czesiu88
Posty: 5
Rejestracja: 20 mar 2015, o 20:41

Re: Ogrodzenie terenu dla psów

Post autor: czesiu88 »

Ja również nie mam takiego ogrodzenia, więc ciężko powiedzieć, niewątpliwe jest jednak, że pies potrzebuje swobody i zamykać go najlepiej tylko w ostateczności
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości