Jak nie stoma to?

Informacje, porady, pomoc od osób przygotowujących się oraz poprawiających maturę. Pomoc w wyborze kierunków studiów.
diablerie
Posty: 168
Rejestracja: 9 paź 2013, o 14:46

Jak nie stoma to?

Post autor: diablerie »

Witam was, o tak późnej porze borykam się z problemem: co jak nie stomatologia?
Jestem w sytuacji takiej, iż przystępuje po raz 3 do matury (2 poprawa z bio i chem)
Wyniki najkorzystniejsze: 68% chemia i 60% biologia. I tu takie pytanie, gdzie(najlepiej Krk) i na co, gdyby w tym roku ponownie nie wypaliło, a ta opcja,pod względem wyników byłaby najlepsza
Co do matur, materiał przerobiony, korepetytorzy wygonili, że już wystarczy mi wiedzy maturalnej.
Jedyne z czym się borykam to stres maturalny, który mnie paraliżuje w maju i przez niego wszystko sobie papram. Ale nad tym właśnie pracuje od czerwca
Argentum
Posty: 313
Rejestracja: 12 kwie 2013, o 18:25

Re: Jak nie stoma to?

Post autor: Argentum »

Zadań z chemii nigdy nie za wiele, uwierz mi.
Cóż, jak nie stoma, to lekarski.d
Jardir
Posty: 95
Rejestracja: 12 lut 2014, o 21:13

Re: Jak nie stoma to?

Post autor: Jardir »

Jak masz stres to po prostu nie jestes dobrze przygotowany. Tzn ludzie sie boja czegos jak nie sa tego pewni, chociaz kazdy reaguje inaczej Ja na stres reaguje smiechem, inni paralizem i nie potrafia normalnie myslec. Znajdz na to sposob, rozwiazuj duzo matur w domu to sie przyzwyczaisz i zdobedziesz nieco wprawy.

Jesli nie poprawisz tych wynikow to ci zostanie reszta medycznych kierunkow poza farmacja, stomatologia i lekarskim, albo przyrodnicze albo cala reszta gdzie potrzeba tylko polski z matma. Ja osobiscie jesli bym sie nie dostal na ktorys z moich wymarzonych kierunkow, to poszedlbym albo na kierunek techniczny po ktorym jest praca, albo na jakis język obcy, ewentualnie studia po angielsku, albo filologia angielska z jakims innym jezykiem, zeby cos z tych 5ciu lat miec
Castellano
Posty: 251
Rejestracja: 20 lip 2014, o 17:02

Re: Jak nie stoma to?

Post autor: Castellano »

A ja się nie zgodzę. Z reguły jest tak, że im więcej człowiek umie, tym bardziej się denerwuje, że coś przez pomyłkę schrzani.
Awatar użytkownika
Smile_Forever
Posty: 1239
Rejestracja: 17 sty 2013, o 18:41

Re: Jak nie stoma to?

Post autor: Smile_Forever »

Castellano i że cała praca pójdzie na marne przez jakąś przypadkową pomyłkę
Awatar użytkownika
suzaku
Posty: 135
Rejestracja: 26 sie 2013, o 19:37

Re: Jak nie stoma to?

Post autor: suzaku »

hmm, jak nie stoma to weterynaria, przynajmniej w moim wypadku
Andzejoxmixx
Posty: 4
Rejestracja: 19 sty 2021, o 09:41

Re: Jak nie stoma to?

Post autor: Andzejoxmixx »

Ja poszedłem na weterynarię i na prawdę nie żałuję!
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości