praca badawcza z botaniki

Forum botaniczne poruszające problemy ze świata roślin i związanych z nimi zjawiskami, jednym słowem botanika
aleksandra97
Posty: 9
Rejestracja: 18 paź 2014, o 16:43

praca badawcza z botaniki

Post autor: aleksandra97 »

Witam, chciałabym wziać udział w olimpiadzie biologicznej. Jednak wiąże sie to z stworzeniem pracy badawczej. Chciałabym aby przedmiotem mojej pracy były rośliny. Jednak nie mam wgl jakiegoś oryginalnego pomysłu na moją pracę.( w tym konkursie najbardziej liczy się pomysł).
Uważam , że ciekawym przedmiotem badań byłyby rośliny owadożerny lub motylkowe. Ale nic nie moze mi wpaśc do głowy. Jeżeli ktoś z was miałby jakiś nietuzinkowy pomysł dotyczący obojętnie jakiej rośliny prosze o pomoc. Może to być np wpływ czegoś na jakąś roślinę lub coś innego
AnnaWP
Posty: 3453
Rejestracja: 24 wrz 2010, o 12:58

Re: praca badawcza z botaniki

Post autor: AnnaWP »

Nie, wcale nie pomysł liczy się najbardziej.
Najbardziej liczy się poprawne zaprojektowanie pracy oraz przedyskutowanie wyników z porządną literaturą.
Są bonusy za pomysł o znaczeniu jakimś (wystarczy wybrać coś związanego z przemysłem spożywczym, zanieczyszczeniem środowiska itd.)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości