K3PhZ vs K3Ph1

Dział dla zaawansowanych - testy aparatów i obiektywów oraz innego sprzętu mikroskopowego, porównania i przeróbki; szczegółowe opinie na temat różnych mikroskopów, aparatów, adapterów; techniki fotografowania; archiwalne instrukcje i materiały producentów; dobry sprzęt na rynku wtórnym - doświadczenia;
Awatar użytkownika
planapo
Posty: 5403
Rejestracja: 30 gru 2010, o 15:20

Re: K3PhZ vs K3Ph1

Post autor: planapo »

Niestety ktoś ją zarezerwował i czekam na informację czy sprawa sprzedaży stanie się na powrót aktualna.
jak ja nie lubie takich pokątnych targow /: uczciwie wystawic i niech licytuja.

Z doswiadczenia - lepiej poczekac dluzej na oferty i kompletowac DOCELOWY set zamiast polsrodkow. Oplaca sie z punktu widzenia finansow: jest duza szansa na to, ze kupisz polsrodek, a za chwile pojawi sie pozadany element, a tu kasy juz ni ma.
Vaymar
Posty: 14
Rejestracja: 5 gru 2013, o 12:20

Re: K3PhZ vs K3Ph1

Post autor: Vaymar »

planapo pisze:jak ja nie lubie takich pokątnych targow /: uczciwie wystawic i niech licytuja.
Też mnie to denerwuje, ale sprzedawca handlujący towarem, który jest pożądany z racji rzadkiej możliwości jego nabycia robi wszystko aby jeszcze spiralę pożądania dodatkowo nakręcać i cenę przy okazji również. W tym przypadku to klient jest na łasce sprzedawcy.
Awatar użytkownika
planapo
Posty: 5403
Rejestracja: 30 gru 2010, o 15:20

Re: K3PhZ vs K3Ph1

Post autor: planapo »

Chytry 2 razy traci (
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 16 gości