Przygotowanie do matury

Masz problem z biologią na lekcjach? Czegoś nie rozumiesz? Potrzebujesz pomocy w rozwiązaniu zadań? Napisz o tym na forum!
bungabunga
Posty: 2
Rejestracja: 10 mar 2015, o 14:45

Przygotowanie do matury

Post autor: bungabunga »

Hej. wiem, że takich tematów było kilka, jednakże każdy uczy się inaczej, każdemu chodzi o coś innego mój problem polega na tym, że uczę się codziennie po kilka godzin i biologii i chemii. Niestety w mojej szkole nauczycielka przychodzi na lekcje tylko po to by zaliczyć dział, nie po to by nauczyć. Zastanawiam się, jeśli jest ktoś kto korzysta z podręczników nowej ery ile poświęcacie czasu na dział typu botanika? zoologia? Z jakich korzystacie podręczników, ogólnie jak wygląda wasza nauka? Do podręczników nowej ery biologia na czasie dokupiłam biologie villego te najnowszą część, prócz tego mam jakieś tam pdfy. Pomimo codziennej systematycznej nauki czuję, że nie umiem tego na tyle na ile powinnam. Czy działy takie jak paprotniki, mszaki czy coś obszerniejszego jak okrytozalążkowe robicie na raz czy poświęcacie na to kilka dni?
Konformacja
Posty: 9
Rejestracja: 24 mar 2014, o 21:22

Re: Przygotowanie do matury

Post autor: Konformacja »

Na raz.

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości