pytanie do studentów I roku GUMedu

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Olek619
Posty: 7
Rejestracja: 17 gru 2011, o 12:01

pytanie do studentów I roku GUMedu

Post autor: Olek619 »

Witam, jestem studentem ŚUM i jestem bardzo zainteresowany odbyciem praktyk wakcyjnych w jednej z waszych klinik w UCK. Oczywiście wiem ze jako studenci GUMedu macie pierwszeństwo, jednak z racji ze praktykę po I roku można odbywać na praktycznie dowolnym oddziale, liczę ze zostaną jakieś miejsca. Dzwoniłem do UCK i powiedziano mi ze u Was zapisy na praktyki są przez internet. Dlatego chciałem zapytać , do kiedy możecie te zapisy robić, gdyż chce wiedzieć kiedy najwcześniej mogę dzwonić i coś załatwiać.
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Epsilon
Posty: 125
Rejestracja: 29 sty 2011, o 12:41

Re: pytanie do studentów I roku GUMedu

Post autor: Epsilon »

Nie jestem studentka pierwszego roku, ale odpowiem.

Jesli chcesz robic praktyki na UCK, to pewnie dasz rade, chociaz nie wiem, czy studenci GUMedu nie zajma miejsc przez internetowa rekrutacje. Na klinike zawsze jest multum chetnych, przychodzi wielu studentow i siedza w dyzurce, w ktorej nie da sie oddychac

Ale jesli wczesnie zlozysz podanie, to masz szanse.

Skladaj jak najwczesniej. Przed internetowa rekrutacja na co bardziej oblegane miejsca skladano podania juz w marcu/kwietniu.

Powodzenia!

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości