OB 2016 zdążę z materiałem?

Forum dla uczniów przygotowujących się do olimpiady biologicznej. Zadania, testy, przykładowe prace badawcze. Wymiana informacji i wiedzy biologicznej.
nateczka
Posty: 43
Rejestracja: 11 sty 2015, o 02:00

OB 2016 zdążę z materiałem?

Post autor: nateczka »

Hej Chciałabym zapytać, czy myślicie, że wyrobie się z nauką do Olimpiady Biologicznej do stycznia, jeśli od dziś się ostro za to wezmę? W szkole ogarniam materiał w 100% na 5 i 6, więc tak kompletnie w dupie z materiałem nie jestem Ale aż mnie skręca na myśl, ze zostało tak niewiele czasu, a ja ponad materiał szkolny nie zrobiłam, prócz 2-óch testów z ubiegłych lat. Boję się, że nie zdążę, myślicie, że jest jeszcze szansa? Nie zjedźcie mnie za to pytanie
Awatar użytkownika
Alra
Posty: 482
Rejestracja: 21 kwie 2012, o 19:20

Re: OB 2016 zdążę z materiałem?

Post autor: Alra »

Tak.
Argentum
Posty: 313
Rejestracja: 12 kwie 2013, o 18:25

Re: OB 2016 zdążę z materiałem?

Post autor: Argentum »

Glikoproteiny pytaj. D Ona wie wszystko, a jeśli czegoś nie wie, to znaczy, że odpowiedź na Twoje pytanie nie istnieje.
Awatar użytkownika
Smile_Forever
Posty: 1239
Rejestracja: 17 sty 2013, o 18:41

Re: OB 2016 zdążę z materiałem?

Post autor: Smile_Forever »

Argentum, człowiek wchodzi na forum po dość długiej (jak na mnie) nieobecności i pierwsze, co widzi, to takie miłe słowa
nateczka, wyrobisz się spokojnie, jak po raz pierwszy startowałam na poważnie w OB, to zabrałam się za przerabianie materiału w czerwcu i do stycznia poradziłam sobie z kilkoma seriami podręczników, Villim, Bukałą, Notatkami z lekcji i testami Przeszłam ze sporym zapasem punktów na finał. Czasu masz sporo, rozplanuj sobie materiał i powtórki, ze wszystkim zdążysz .
nateczka
Posty: 43
Rejestracja: 11 sty 2015, o 02:00

Re: OB 2016 zdążę z materiałem?

Post autor: nateczka »

Dziękuję za pocieszenie
Razar
Posty: 79
Rejestracja: 29 gru 2013, o 19:54

Re: OB 2016 zdążę z materiałem?

Post autor: Razar »

Ma może ktoś z was testy z tego roku z etapów wojewódzkiego lub centralnego?

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości