ratownictwo

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
daria05
Posty: 4
Rejestracja: 26 sty 2010, o 18:40

ratownictwo

Post autor: daria05 »

witam
studiuję rat medyczne, ale obawiam się, że może być ciężko ze znalezieniem pracy dlatego zależy mi na kontynuacji nauki. Jakie studia magisterskie można zrobić po ratownictwie, żeby zwiększyć atrakcyjność na rynku pracy? Coś po czym miałabym większe szanse na zatrudnienie nawet niekoniecznie jako stricte ratownik. Myślałam też nad podjęciem drugiego kierunku i wszyscy doradzają mi pielęgniarstwo, jednak to mnie nie kręci. Co myslicie o zdrowiu publicznym? warto?
I ostatnie pytanie. Chciałabym też prowadzić szkolenia z pierwszej i dalszej pomocy. Wiem, że tytuł ratownika już mnie do tego upoważnia ale czy zrobienie dodatkowych kursów nie pomogłoby mi bardziej w znalezieniu pracy w ośrodkach szkoleniowych jako instruktor?
Dziękuję z góry za odpowiedzi
pozdrawiam
Jacwojdala
Posty: 3
Rejestracja: 3 cze 2015, o 11:43

Re: ratownictwo

Post autor: Jacwojdala »

Dobrze jest zrobić research. Poprzeglądać oferty praca szpital i sprawdzić, jakie mają wymagania. Wtedy zorientujesz się, co jest poszukiwane i jakie warunki trzeba spełnić, żeby zdobyć wymarzone stanowisko pracy. Poprzeglądaj jakieś portale branżowe tego typu (ja znam Portal Medica, ale pewnie jest tego więcej)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości