Matura 2016 - pyt. Dot. Książek

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
xSzejdi
Posty: 20
Rejestracja: 14 cze 2015, o 09:52

Matura 2016 - pyt. Dot. Książek

Post autor: xSzejdi »

Jestem po Elektroradiologii i zajaralem się przez te lata medycyna. Kupilem notatki od Persila,kupie teraz podreczniki do LO i jazda do nauki! Matury z lat 05 - 15 wydrukowane ^^ Cel - Lekarskie Lublin bo najbliżej Fajnie by było gdyby się udało, motywacja jak najbardziej jest P.s. kupić książki rozszerzone czy tez polecicie podstawy? Nie wiem jak to jest, czy w rozszerzeniach są również zawarte informacje podstawowe? Dam rade się nauczyć bio i chemii z samych rozszerzeń? Ewentualnie w razie problemów sięgać do Neta?
Pozdro

york
Posty: 1902
Rejestracja: 27 gru 2007, o 22:05

Re: Matura 2016 - pyt. Dot. Książek

Post autor: york »

zdecydowanie rozszerzenie
Awatar użytkownika
xSzejdi
Posty: 20
Rejestracja: 14 cze 2015, o 09:52

Re: Matura 2016 - pyt. Dot. Książek

Post autor: xSzejdi »

Biologię ogarnalem, a co z chemia? Polecisz jakiś dobry podręcznik? Oraz mam pytanie bo będę pisał stara maturę z lat 05 - 15 lub 14 i potrzebowalbym jakieś dobre repetytorum do obu przedmiotów.

Blanco
Posty: 4
Rejestracja: 29 gru 2015, o 17:25

Re: Matura 2016 - pyt. Dot. Książek

Post autor: Blanco »

rozszerzone. Biologia nowej ery, podręczniki Ci starczą, jeśli chodzi o naukę. Z chemią jest gorzej, najlepiej jakbyś kupił jakieś repetytorium, ale uczył się z zadań. Jeśli już wydrukowałeś to mogą być zbędne, ale polecam Witowskiego (zarówno z biologii jak z chemii).
Powodzenia
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości