Książki - matura 2016 - chemia/biologia/matematyka

Opinie i pomoc w wyborze odpowiedniej literatury przygotowującej do matury podstawowej i rozszerzonej z biologii. Wykaz książek do nauki biologii
Awatar użytkownika
Hymenophyllum
Posty: 123
Rejestracja: 12 sty 2012, o 14:38

Książki - matura 2016 - chemia/biologia/matematyka

Post autor: Hymenophyllum »

Przeczytałem masę wątków na tym forum, opinie różne, a przy tym niektóre stare. Byłem dziś w księgarni i okazuje się, że o niektórych pozycjach nikt nie słyszał.

Zdaję biologię, chemię oraz matematykę na poziomie R. Po przeczytaniu licznych opinii, zasięgnięciu kilku oraz zawierzeniu własnej nabyłem:
Kiełbasa do matematyki
Testy maturalne nowa era chemia

Obecnie NA PEWNO chcę zdobyć jakieś zadania, bo same matury z poprzednich lat nie wystarczą. Co możecie polecić? Witkowski(czytałem o nim tutaj rozmaite opinie)?
Po drugie zastanawiam się nad repetytorium, a konkretnie - czy jest ono w ogóle potrzebne? Zamierzam się opierać na podręcznikach z nowej ery, notatkach własnych i cudzych. Wystarczy?

Patrzyłem na repetytorium OPERON, WSIP i stwierdzam, że to drugi podręcznik. Mam za to Gutowską, jakieś stare wydanie ściągnięte z chomikuj, oraz Danowskiego. Jeśli zaś chodzi o chemię, myślę że przydałoby się jakieś uporządkowanie w postaci repetytorium i tutaj już naprawdę nie widzę różnicy między nimi. Co możecie polecić?

Dodam, że mam:
projekt matura zielona sowa chemia
matura tydzień po tygodniu biologia oraz chemia
Awatar użytkownika
Hymenophyllum
Posty: 123
Rejestracja: 12 sty 2012, o 14:38

Re: Książki - matura 2016 - chemia/biologia/matematyka

Post autor: Hymenophyllum »

Ktoś pomoże?

Dodam, że Gutowską mam z 2002 roku.
natalka94
Posty: 130
Rejestracja: 31 sie 2014, o 08:56

Re: Książki - matura 2016 - chemia/biologia/matematyka

Post autor: natalka94 »

słuchajcie Biolodzy pilnie poszukuję książki sposób na maturę biologia (za rozsadną cenę) chętnie kupię jeśli ktoś ma i chce odsprzedać (nigdzie nie mogę tego znaleźć) niech napisze do mnie na priv Bardzo ładnie proszę
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości