Studia - Jaki kierunek z takimi wynikami?

Porady studentów, dzielimy się informacjami ze studiów przyrodniczych, w szczególności medycznych i pozostałych. Pomoc w wyborze kierunku studiów.
dam_1
Posty: 7
Rejestracja: 22 wrz 2014, o 11:55

Re: Studia - Jaki kierunek z takimi wynikami?

Post autor: dam_1 »

kokardka Średnio czyli w jakich granicach?.
Awatar użytkownika
kokardka
Posty: 1964
Rejestracja: 3 kwie 2013, o 17:10

Re: Studia - Jaki kierunek z takimi wynikami?

Post autor: kokardka »

dam_1, jakieś 1300-1500zł za 6h pracy poniedziałek-piątek (z możliwością zarobienia więcej za pracę 12h, jeżeli masz ochotę możesz nawet codziennie zostawać na 12h). Ale wiadomo, to tylko pojedynczy przypadek, nie wiem jak jest u innych.
Awatar użytkownika
mizu
Posty: 79
Rejestracja: 29 kwie 2015, o 08:45

Re: Studia - Jaki kierunek z takimi wynikami?

Post autor: mizu »

Ja również słyszałam o takich zarobkach w szpitalu względem fizjoterapii. Z kolei poznałam parę osób (niestety tylko przez internet), które skończyły farmację i jakoś nikt nie narzekał, a wręcz odwrotnie. O zarobkach nie rozmawialiśmy, ale sama praca bardzo im się podobała i ludzie ci myślą o otwarciu aptek na zasadzie franczyzy - tak podobno najłatwiej na start. Więc tu już jakieś możliwości rozwoju i plany na przyszłość są, ale nie wiem co z tego wyjdzie, ja w nich wierzę.
Awatar użytkownika
mizu
Posty: 79
Rejestracja: 29 kwie 2015, o 08:45

Re: Studia - Jaki kierunek z takimi wynikami?

Post autor: mizu »

Z dobrą pracą po fizjoterapii to trzeba się jakoś zakręcić Bo kończyć tak trudne studia, a zarabiać jak fryzjer to trochę lipa. Ale samych ofert pracy jest dużo, nawet na olx szukają fizjoterapeutów, jednak wiadomo za jakie stawki.
chucky
Posty: 25
Rejestracja: 25 kwie 2015, o 11:29

Re: Studia - Jaki kierunek z takimi wynikami?

Post autor: chucky »

Ok. Biologia 73%, chemia 65%. No i ewentualnie angielski rozszerzony 84%. Na co mógłbym liczyć z czymś takim? Najpewniej mówimy o ŚUMie, ale słucham.
kamry
Posty: 7
Rejestracja: 11 sie 2013, o 16:59

Re: Studia - Jaki kierunek z takimi wynikami?

Post autor: kamry »

Też mam pytanie.
80% biol, 82% chemia i 96% ang rozszerzony. I nie do końca mam pomysł gdzie iść.
sandoz
Posty: 225
Rejestracja: 12 lip 2013, o 14:19

Re: Studia - Jaki kierunek z takimi wynikami?

Post autor: sandoz »

Składaj na stomę i lek tam gdzie potrzebna biologia i chemia a jesli mozesz to na niestacjo tez.Trzeba walczyc do końca!
kamry
Posty: 7
Rejestracja: 11 sie 2013, o 16:59

Re: Studia - Jaki kierunek z takimi wynikami?

Post autor: kamry »

Dzięki wielkie.
Stomy nigdy nie brałam pod uwage tak na serio, ale może powinnam to rozważyć. w najgorszym przypadku chyba pójde na dietetyke
sandoz
Posty: 225
Rejestracja: 12 lip 2013, o 14:19

Re: Studia - Jaki kierunek z takimi wynikami?

Post autor: sandoz »

Skoro tyle starań, tyle godzin nauki to trzeba to wykorzystac czyli tzw plan B.

Awatar użytkownika
mizu
Posty: 79
Rejestracja: 29 kwie 2015, o 08:45

Re: Studia - Jaki kierunek z takimi wynikami?

Post autor: mizu »

Nie idź na dietetykę, wybierz stomę, bo to pewna przyszłość Z Twoimi wynikami powinnaś się dostać
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość