poprawa matury i studiowanie

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
riki tiki96
Posty: 19
Rejestracja: 1 lip 2015, o 22:23

poprawa matury i studiowanie

Post autor: riki tiki96 »

witam! chcę poprawiać chemię bo trochę za słabo mi poszło, nad biologią jeszcze się zastanawiam (chemia 70, biola 80). nie chcę siedzieć w domu tylko iść na studia. ktoś będąc na studiach poprawiał chemię albo oba przedmioty? można wszystko ogarnąć czy lepiej sobie odpuścić rok?
Nojestem
Posty: 124
Rejestracja: 9 maja 2015, o 22:28

Re: poprawa matury i studiowanie

Post autor: Nojestem »

Ja cisnąłem studia i jednocześnie poprawiałem maturę , udało mi się tylko poprawić chemię , a biologii nie. Moja rada jest taka jak już chcesz studiować to przyłóż się do jednego przedmiotu. Ja wybrałem chemię i z 43% wybiłem się na 86%. Za rok ma zamiar jeszcze biologię poprawić.
Awatar użytkownika
snaws
Posty: 13
Rejestracja: 4 sie 2015, o 19:10

Re: poprawa matury i studiowanie

Post autor: snaws »

Ja zdecydowałam się zostać rok w domu. Też w tym roku pisałam maturę chemia 88% biologia tylko 70%. Poprawiam tylko biologię
agnes1528
Posty: 35
Rejestracja: 13 lip 2015, o 17:56

Re: poprawa matury i studiowanie

Post autor: agnes1528 »

Ja chce pójść na farmację i poprawiać. Ktoś próbował?
misialin
Posty: 13
Rejestracja: 8 sie 2015, o 11:37

Re: poprawa matury i studiowanie

Post autor: misialin »

Polecacie jakiś super nauczycieli korepetytorów z chemii i biologii z Wrocławia? Też mam zamiar poprawiać maturę
pina144
Posty: 25
Rejestracja: 15 maja 2015, o 20:25

Re: poprawa matury i studiowanie

Post autor: pina144 »

agnes1528 pisze:Ja chce pójść na farmację i poprawiać. Ktoś próbował?
Ja będę próbować chyba, chociaż zastanawiam się jeszcze czy nie zostać w domu. Biologię tylko chcę poprawić, chemię napisałam na 90%, a biol tylko 75% niestety. A Ty co poprawiasz?
pina144
Posty: 25
Rejestracja: 15 maja 2015, o 20:25

Re: poprawa matury i studiowanie

Post autor: pina144 »

Nojestem pisze:Ja cisnąłem studia i jednocześnie poprawiałem maturę , udało mi się tylko poprawić chemię , a biologii nie. Moja rada jest taka jak już chcesz studiować to przyłóż się do jednego przedmiotu. Ja wybrałem chemię i z 43% wybiłem się na 86%. Za rok ma zamiar jeszcze biologię poprawić.
Co studiowałeś?
Nojestem
Posty: 124
Rejestracja: 9 maja 2015, o 22:28

Re: poprawa matury i studiowanie

Post autor: Nojestem »

Biotechnologię, ale w drugim semestrze zrezygnowałem. Poprawiaj chemię, bo łatwiej jest ją napisać wysoko, aniżeli biologię. Ja niestety jestem w gorszej sytuacji ze względu na poprawianie biologii której nie cierpię, nie trawię i dławię się na jej widok.
Basia89
Posty: 12
Rejestracja: 22 gru 2016, o 14:30

Re: poprawa matury i studiowanie

Post autor: Basia89 »

Może zacznij szkołę policealną? Można tam się zapisać nawet bez matury a kształcenie jest na dobrym poziomie. Można szybko i sprawnie zdobyć kwalifikacje. Do tego wszystko masz za darmo. Polecam szczególnie SUKCES EDUKACJĘ. Ja tam chodzę i jestem zadowolona.
julcis0107
Posty: 33
Rejestracja: 29 sie 2016, o 14:50

Re: poprawa matury i studiowanie

Post autor: julcis0107 »

A ja w tym roku poprawiam maturę,biologia (72%) chemia (62%), zostałam w domu, zapisałam się do szkoły policealnej(byłam tylko raz), uczę się i nie mam prawie w ogóle czasu w tygodniu, skończyłam juz materiał z chemii i robię same matury nie wyobrażam sobie iść na studia i poprawiać maturę

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 3 gości