WYNIKI MATURA 2015 LEK

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
promyczek14175
Posty: 1524
Rejestracja: 5 cze 2012, o 10:47

Re: WYNIKI MATURA 2015 LEK

Post autor: promyczek14175 »

Myślę, że progi mogą wzrosnąć o 3-4 punkty nawet.Tak jak ktoś powiedział, jest więcej dobrych wyników z chemii. Ja mam 85% z biologii i 93 z chemii i się cykam, że Bydgoszcz mnie nie przyjmie, ale chyba za bardzo panikuję
Jolanta67
Posty: 3
Rejestracja: 3 lip 2015, o 11:21

Re: WYNIKI MATURA 2015 LEK

Post autor: Jolanta67 »

Mam pytanie, z czystej ciekawości Czy znacie kogoś osobiście kto dostał się na lek za 4, 5 lub 6-tym razem?
kardiogirl
Posty: 188
Rejestracja: 8 lip 2012, o 05:17

Re: WYNIKI MATURA 2015 LEK

Post autor: kardiogirl »

mam kolege na roku , ktory jest w wieku niektorych asystentow , takze spokojnie
Piotrr
Posty: 1333
Rejestracja: 9 lip 2012, o 19:11

Re: WYNIKI MATURA 2015 LEK

Post autor: Piotrr »

ja znam osobicie. siebie dostalem sie za 5 razem. obecnie skonczylem 2 rok, nie mialem w trakcie tych 2 lat zadnej poprawki a od pazdziernika nareszcie zaczynam kliniczne zajecia D. Skoncze studia w wieku 29 lat ale szczerze? mam to w dupie
W końcu lekarz
kardiogirl
Posty: 188
Rejestracja: 8 lip 2012, o 05:17

Re: WYNIKI MATURA 2015 LEK

Post autor: kardiogirl »

promyczek14175 pisze:Myślę, że progi mogą wzrosnąć o 3-4 punkty nawet.Tak jak ktoś powiedział, jest więcej dobrych wyników z chemii. Ja mam 85% z biologii i 93 z chemii i się cykam, że Bydgoszcz mnie nie przyjmie, ale chyba za bardzo panikuję
mysle ze serio panikujesz w tamtym roku bydzia 1 lista
Awatar użytkownika
DwuTom
Posty: 58
Rejestracja: 25 lip 2014, o 15:56

Re: WYNIKI MATURA 2015 LEK

Post autor: DwuTom »

Piotrr pisze:ja znam osobicie. siebie dostalem sie za 5 razem. obecnie skonczylem 2 rok, nie mialem w trakcie tych 2 lat zadnej poprawki a od pazdziernika nareszcie zaczynam kliniczne zajecia D. Skoncze studia w wieku 29 lat ale szczerze? mam to w dupie
Studiowałeś coś przez te 5 lat?
Awatar użytkownika
Dellarin
Posty: 256
Rejestracja: 14 gru 2012, o 15:41

Re: WYNIKI MATURA 2015 LEK

Post autor: Dellarin »

Piotrr, szacun, podziwiam, jak Ty tak mówisz to ja też zaczynam mieć w dupie, że skończę studia w wieku lat 27.
Ja liczyłam miejsca właśnie te wszystkie - nowe wydziały + wszystkie dodane miejsca w zestawieniu z zeszłym rokiem i ok 396 mi wyszło. Ciekawa byłam po prostu, ile faktycznie miejsc dołożyli
black-cat
Posty: 496
Rejestracja: 2 sty 2013, o 18:38

Re: WYNIKI MATURA 2015 LEK

Post autor: black-cat »

A ja mam pytanie co do zdjęcia:
Na uczelni wymagane są: 1 zdjęcie w formie elektronicznej i 3 zdjęcia w formie papierowej. Zdjęcie w formie elektronicznej zostało umieszczone, ale okazało się, że posiadam jedynie 2 zdjęcia w formie papierowej. Zatem czy zdjęcie w formie elektronicznej może się różnić od tych w formie papierowej (bo będę musiała chyba iść do fotografa, żeby mieć cały komplet 3 zdjęć w formie papierowej).

Albo mam chociaż nadzieję, że po terminie rejestracji będzie można zmienić na stronie uczelni zdjęcie w formie elektronicznej Wtedy wszystkie 4 zdjęcia byłyby takie same.

A jak myślicie- istnieje taka opcja, żeby fotograf zeskanował zdjęcie (oczywiście w formie papierowej) i wydrukował w tym samym formacie na specjalnym papierze? Wtedy miałabym komplet zdjęć i nie musiałabym zmieniać zdjęcia w formie elektronicznej.
Kierunek lekarski :)
Awatar użytkownika
unkindangel
Posty: 26
Rejestracja: 30 cze 2015, o 18:41

Re: WYNIKI MATURA 2015 LEK

Post autor: unkindangel »

Najlepiej pójdź do fotografa, u którego robiłaś zdjęcie i spytaj, czy można jeszcze dorobić odbitki. Większośc zakładów przechowuje zdjęcia na komputerze przez pewien okres czasu.

promyczek14175
Posty: 1524
Rejestracja: 5 cze 2012, o 10:47

Re: WYNIKI MATURA 2015 LEK

Post autor: promyczek14175 »

kardiogirl pisze:
promyczek14175 pisze:Myślę, że progi mogą wzrosnąć o 3-4 punkty nawet.Tak jak ktoś powiedział, jest więcej dobrych wyników z chemii. Ja mam 85% z biologii i 93 z chemii i się cykam, że Bydgoszcz mnie nie przyjmie, ale chyba za bardzo panikuję
mysle ze serio panikujesz w tamtym roku bydzia 1 lista
No tak, bo mam 88,6, a rok temu na 1 listę było 86, może teraz też wejdzie
Domi96
Posty: 5
Rejestracja: 13 maja 2014, o 15:51

Re: WYNIKI MATURA 2015 LEK

Post autor: Domi96 »

Gdańsk prognoza 170, a mam 173, oby sie sprawdziło! Jaka jestem szczęśliwa! Jak nigdy!
Wszystkim innym, a szczególnie tym na granicy życzę żeby ostatecznie się dostali

Awatar użytkownika
Dellarin
Posty: 256
Rejestracja: 14 gru 2012, o 15:41

Re: WYNIKI MATURA 2015 LEK

Post autor: Dellarin »

black-cat, możesz właśnie spytać o to fotografa. Mi Pani fotograf powiedziała, że gdybym potrzebowała odbitki to żebym zapamiętała datę kiedy robiłam zdjęcia, bo ona ma to datami posegregowane w komputerze, więc też przypomnij sobie kiedy zdjęcie robiłaś.

Moim zdaniem prognozy są dość słuszne, czyli wzrost progów, ale nie kosmiczny.
promyczek14175
Posty: 1524
Rejestracja: 5 cze 2012, o 10:47

Re: WYNIKI MATURA 2015 LEK

Post autor: promyczek14175 »

Domi96 pisze:Gdańsk prognoza 170, a mam 173, oby sie sprawdziło! Jaka jestem szczęśliwa! Jak nigdy!
Wszystkim innym, a szczególnie tym na granicy życzę żeby ostatecznie się dostali

Myślę, że Gdańsk się zatrzyma na 171 z wysoką biologią, ale jesteś bezpieczna, gratulacje!
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości