chemia czy technologia chemiczna?

Porady studentów, dzielimy się informacjami ze studiów przyrodniczych, w szczególności medycznych i pozostałych. Pomoc w wyborze kierunku studiów.
biolog428
Posty: 225
Rejestracja: 13 paź 2012, o 14:25

chemia czy technologia chemiczna?

Post autor: biolog428 »

Który z powyższych kierunków (chemia czy technologia chem.) jest bardziej opłacalny i przyszłościowy? Większość mówi, że technologia chemiczna, ale sam nie wiem. Specjalizacje są następujące: technologia chemiczna organiczna nieorganiczna polimerów barwników i chemii gospodarczej. Czy po którejś z tych specjalności znajdę pracę? Zastanawiam się także czy nie iść na inny kierunek taki jak: mechatronika, budownictwo, ale tam ponoć matematyka jest na dużo wyższym poziomie niż na wydziale chemicznym - a szczerze mówiąc nie przepadam za tym przedmiotem, dlatego jest to chyba zły pomysł. sam nie wiem. Najbardziej interesują mnie studia związane z chemią, jednak chciałbym znaleźć po nich pracę. i to nie za najniższą krajową. Doradźcie mi!
Immortal_Soul
Posty: 9
Rejestracja: 14 kwie 2013, o 10:41

Re: chemia czy technologia chemiczna?

Post autor: Immortal_Soul »

Moja kuzynka skończyła technologię chemiczną i nie ma problemu z pracą - wiadomo, nie ma kokosów na początku, ale też nie zarabia najniższej krajowej i pracuje w zawodzie
biolog428
Posty: 225
Rejestracja: 13 paź 2012, o 14:25

Re: chemia czy technologia chemiczna?

Post autor: biolog428 »

A wiesz może na czym ta praca polega?

Immortal_Soul
Posty: 9
Rejestracja: 14 kwie 2013, o 10:41

Re: chemia czy technologia chemiczna?

Post autor: Immortal_Soul »

To jest praca w oczyszczalni ścieków - badanie jakości wody, takie rzeczy
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości