Analityka medyczna ŚUM

Opinie o analityce medycznej na studiach. Pomoc w podjęciu decyzji co do uczelni oraz przyszłej pracy zawodowej. Materiały pomocne w studiowaniu analityki medycznej.
nikodem3023
Posty: 19
Rejestracja: 3 lip 2015, o 20:51

Analityka medyczna ŚUM

Post autor: nikodem3023 »

Witam !
Czy mając 103 pkt jest waszym zdaniem sens startować na analitykę medyczną ? Oglądałem progi z poprzednich lat i w zeszłym roku wynosił 107 pkt ale już w 2013 -poniżej 100pkt.Proszę o opinię.Opcją ratunkową jest biotechnologia medyczna.W sumie to nadal waham się pomiędzy analityką a biotechnologią.Dodam że za rok chcę poprawiać maturę i startować na lekarski.W tym roku niestety miałem problemy zdrowotne i klasę maturalną zapamiętam głównie z pobytu w szpitalu aniżeli skrupulatnych przygotowań
Pisałem maila do biura rekrutacji śum i dowiedziałem się że jest opcja przepisania przedmiotów zgadzających się pod kątem ilości godzin.Oczywiście można liczyć tylko na te biosyfy i inne statystyki,informatyki itd
Jeśli znajdzie się ktoś kto wybiera się na analitykę na śum i myśli o poprawie matury za rok i przenosinach na lek/lek-dent/farmę -piszcie
ktoś326
Posty: 20
Rejestracja: 7 lip 2015, o 17:34

Re: Analityka medyczna ŚUM

Post autor: ktoś326 »

Też wybieram się na analitykę na ŚUM z myślą o poprawie matury za rok i dostaniu się na lek lub farmę.

nikodem3023
Posty: 19
Rejestracja: 3 lip 2015, o 20:51

Re: Analityka medyczna ŚUM

Post autor: nikodem3023 »

Wybieram się jednak do Białegostoku Mam nadzieje że mi się uda.W zeszłym roku próg wynosił 94 pkt.No ale z progami na tym kierunku może być różnie.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość