Zdjęcia do rejestracji + oryginał świadectwa

Informacje, porady, pomoc od osób przygotowujących się oraz poprawiających maturę. Pomoc w wyborze kierunków studiów.
Awatar użytkownika
witamina110
Posty: 648
Rejestracja: 24 mar 2009, o 11:47

Zdjęcia do rejestracji + oryginał świadectwa

Post autor: witamina110 »

Hej, mam problem ze zdjęciami. Na stronie UM i UP we Wrocławiu wymagane są zdjęcia takie jak do dowodu osobistego(a wiadomo od 1 marca teraz robi się tak jak do paszportu, pozycja frontalna, a nie lewy półprofil).ale w rejestracji elektronicznej jest, że lewy półprofil.i teraz nie wiem w końcu. Bo np. na UE jest wyraźnie napisane, że do dowodu/pozycja frontalna i nie wiem czy na stronach UM i UP nie uaktualnili zmiany czy w rejestracji elektronicznej. Jakie mam w końcu zrobić zdjęcie na UM i UP?

Pytanie drugie związane z oryginałem świadectwa. Chcę złożyć na 3 kierunki.po jednym na UM, UP i UE. Na UP może być tylko kopia, na UE chcą kopię i oryginał, na UM też kopię i oryginał do wglądu.
Jak mam to zrobić skoro mam jeden oryginał, a potrzebuję właściwie dwóchnie może być jeden ten odpis, co dostaliśmy jako drugi egzemplarz przy wydawaniu świadectwa dojrzałości w szkole?

Proszę o odp., bo zaraz zwariuję, na każdą uczelnię co innego.
dleksandra
Posty: 21
Rejestracja: 2 lip 2015, o 20:15

Re: Zdjęcia do rejestracji + oryginał świadectwa

Post autor: dleksandra »

Składałam na UM Wrocław, wysłałam zdjęcie z lewym półprofilem, jak większość moich znajomych. Jeżeli chodzi o świadectwa- skoro masz 1 oryginał i 1 odpis, to dlaczego potrzebujesz więcej? Dokumenty dostarcza się przecież po zakwalifikowaniu się do przyjęcia, a wtedy już masz wybrany kierunek. Chyba, że nie zrozumiałam, o co Ci chodzi.
Awatar użytkownika
witamina110
Posty: 648
Rejestracja: 24 mar 2009, o 11:47

Re: Zdjęcia do rejestracji + oryginał świadectwa

Post autor: witamina110 »

Lepiej, żeby było z tym lewym półprofilem, bo to na wprost wyszło mi tragiczne hahaha.
Bo są w różnych terminach wyniki na uniwersytetach, a ja jestem za granicą. Ale akurat rozwiązałam ten problem.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości