Weterynaria Kandydaci 2015/2016

Wybór uczelni medycznej o kierunku weterynarii. Pomoc i opinie przy punktacji i rekrutacji na studia weterynaryjne. Leczyć zwierzęta duże czy małe.
emm11
Posty: 25
Rejestracja: 11 lip 2014, o 16:11

Re: Weterynaria Kandydaci 2015/2016

Post autor: emm11 »

według mnie, zawsze można złożyć na te nst, najwyżej się później zrezygnuje a ma się pewność, że dalej się bierze udział w rekrutacji i w razie czego Was przesuną na stacjo. ale bez przesady jeśli ktoś dzwonił i powiedziano mu dziś ze nie skreślają, to mam nadzieje, że tak faktycznie jest to by było nieuczciwie gdyby celowo wprowadzali w błąd
Awatar użytkownika
Reptilia
Posty: 685
Rejestracja: 4 lis 2013, o 20:57

Re: Weterynaria Kandydaci 2015/2016

Post autor: Reptilia »

Myślicie że sporo spadną progi na niestacjonarną wete we Wrocku? W tamtym roku spadły o 40pkt, ciekawe jak teraz jutro drugi próg -:-
Awatar użytkownika
owiewka
Posty: 105
Rejestracja: 8 lip 2015, o 16:45

Re: Weterynaria Kandydaci 2015/2016

Post autor: owiewka »

mam nadzieje ,że będzie tak jak w zeszłym roku bo inaczej jestem w d.
soothe
Posty: 65
Rejestracja: 9 lip 2015, o 13:56

Re: Weterynaria Kandydaci 2015/2016

Post autor: soothe »

emiliat96 pisze:Witam wszystkich, ktoś z was dostał się do Olsztyna?

Bo ja się dostałam i mam dylemat, gdyż chciałam iść do akademika ze względu na niskie koszty, ale boję się, że przydzielą mnie do pokoju wieloosobowego. Można jakoś powiadomić, że interesuje mnie tylko pokój 1-os, w innym wypadku, że rezygnuje? Czy dopiero później mam o tym myśleć? A po drugie mam świnkę morską i muszę ją wziąć ze sobą, czy jest możliwe mieć ją w akademiku?

Z góry dziękuję za odpowiedzi i jak ktoś szuka przyjaciół z Olsztyna jak ja to priv
raczej 3 osobowy i w góre Cie czeka
emm11
Posty: 25
Rejestracja: 11 lip 2014, o 16:11

Re: Weterynaria Kandydaci 2015/2016

Post autor: emm11 »

Powinny spaść te progi byłby szok gdyby zostały takie wysokie! ostatnie osoby które przerzucili w zeszłym roku na stacjo w tym październiku, miały bodajże kolo 137 pkt nanst prog został te 95 pkt
Awatar użytkownika
owiewka
Posty: 105
Rejestracja: 8 lip 2015, o 16:45

Re: Weterynaria Kandydaci 2015/2016

Post autor: owiewka »

oby spadło chociaż do 120 to się załapię
The_Educated_Fool
Posty: 39
Rejestracja: 27 cze 2014, o 19:15

Re: Weterynaria Kandydaci 2015/2016

Post autor: The_Educated_Fool »

emiliat96 pisze:Witam wszystkich, ktoś z was dostał się do Olsztyna?

Bo ja się dostałam i mam dylemat, gdyż chciałam iść do akademika ze względu na niskie koszty, ale boję się, że przydzielą mnie do pokoju wieloosobowego. Można jakoś powiadomić, że interesuje mnie tylko pokój 1-os, w innym wypadku, że rezygnuje? Czy dopiero później mam o tym myśleć? A po drugie mam świnkę morską i muszę ją wziąć ze sobą, czy jest możliwe mieć ją w akademiku?

Z góry dziękuję za odpowiedzi i jak ktoś szuka przyjaciół z Olsztyna jak ja to priv
Na jednoosobowy pokój nie masz raczej co liczyć. Ogólny akademik to DS7 z mieszanką ludzi z różnych wydziałów, tam są pokoje dwuosobowe. Akademik weterynaryjny to DS3, tam są 2 os., 3 os., chyba też 4 os., nie wiem czy są jedynki. Nawet jeśli są, to i tak bym nie liczyła na takie luksusy bez jakiejś specjalnej sytuacji. Wygoogluj sobie fundacja żak uwm i poczytaj.
lemkropka
Posty: 101
Rejestracja: 28 lut 2013, o 17:17

Re: Weterynaria Kandydaci 2015/2016

Post autor: lemkropka »

Hejo ludzie
Dostalem sie do Lublina na stacjonarne status przyjety juz widnieje na ikr ^^
Niestety matury ze tego co trzeba poszly slabo I mam tylko 148 p (
Bardzo chcialbym do Wroclawia ale nie wiem czy cos bedzie z tego

nika1750
Posty: 46
Rejestracja: 9 lip 2015, o 11:37

Re: Weterynaria Kandydaci 2015/2016

Post autor: nika1750 »

Cieszcie się, że się dostaliście w ogóle, niektórzy muszą tutaj jeszcze czekać :c
Awatar użytkownika
suzaku
Posty: 135
Rejestracja: 26 sie 2013, o 19:37

Re: Weterynaria Kandydaci 2015/2016

Post autor: suzaku »

Kurde, najgorsze jest to czekanie :c
trwaleoszalala
Posty: 8
Rejestracja: 30 cze 2015, o 23:31

Re: Weterynaria Kandydaci 2015/2016

Post autor: trwaleoszalala »

emiliat96

w DS3 mozna trzymać zwierzaki
w wielu akademikach też, mimo że w regulaminie jest napisane, że nie
wystarczy sie usmiechnać.

może idź do psychologa i zdobądź papier, że nie mozesz zyć z ludźmi to w podaniu o pokój jednosobowy, a takie trzeba skladać jesli chcesz taki pokój (chyba do rektora), użyjesz papierka i dostaniesz pokój.
Ines1993
Posty: 89
Rejestracja: 23 maja 2009, o 20:41

Re: Weterynaria Kandydaci 2015/2016

Post autor: Ines1993 »

Powodzenia w rekrutacji
I jakby ktoś miał wątpliwości, gdzie iść, to chyba najlepiej kierować się odległością od domu. W temacie o Poznaniu napisałam kilka słów o atmosferze na SGGW, mogą się przydać niezdecydowanym (ale ja nie z tych, co wychwalają swoją uczelnię pod niebiosa - jestem po 3 roku i trochę już widziałam i słyszałam, także o innych uczelniach, żeby wyrobić sobie zdanie, że takie wychwalanie pod niebiosa własnej uczelni to trochę bzdury).

PS. Dla osób wybierających się do Warszawy mam pokój do wynajęcia, ale to więcej info na priv!
claviculadextra
Posty: 8
Rejestracja: 15 maja 2014, o 19:43

Re: Weterynaria Kandydaci 2015/2016

Post autor: claviculadextra »

Kto dostał się do Krakowa tak jak ja? Wie ktoś w ogóle jaki był próg? ^^

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości