Farmacja Kandydaci 2015/2016

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
Balbinka
Posty: 1006
Rejestracja: 11 lip 2012, o 14:26

Re: Farmacja Kandydaci 2015/2016

Post autor: Balbinka »

No jeśli chodzi o Brzydgoszczu to nie chcąc nikogo urazić jest to wręcz okropne miasto
Jest dosłownie kilka miejsc ładnych, które można policzyć na palcach jednej ręki
natalka94
Posty: 130
Rejestracja: 31 sie 2014, o 08:56

Re: Farmacja Kandydaci 2015/2016

Post autor: natalka94 »

czy znacie jakieś osoby co poprawiali maturę na farmie i dostali się potem na stome lub leka?
mis koala
Posty: 4277
Rejestracja: 16 kwie 2012, o 18:27

Re: Farmacja Kandydaci 2015/2016

Post autor: mis koala »

Białystok ! Świetne miasto , jakos wyjatkowo sympatyczni mieszkańcy jak ktoś nie lubi duzego hałasu i tłumów ludzi jak w W-wie czy Krk
mis koala
Posty: 4277
Rejestracja: 16 kwie 2012, o 18:27

Re: Farmacja Kandydaci 2015/2016

Post autor: mis koala »

natalka94 pisze:czy znacie jakieś osoby co poprawiali maturę na farmie i dostali się potem na stome lub leka?
Tak ode mnie z grupy chyba 7 osób
natalka94
Posty: 130
Rejestracja: 31 sie 2014, o 08:56

Re: Farmacja Kandydaci 2015/2016

Post autor: natalka94 »

mis koala pisze:
natalka94 pisze:czy znacie jakieś osoby co poprawiali maturę na farmie i dostali się potem na stome lub leka?
Tak ode mnie z grupy chyba 7 osób
To fajnie, czyli jednak to możliwe
mis koala
Posty: 4277
Rejestracja: 16 kwie 2012, o 18:27

Re: Farmacja Kandydaci 2015/2016

Post autor: mis koala »

Jak się ma motywację no i jednak trochę szcześcia, bo sama wiedza i powtórki nie wystarczą to pewnie że się da, a na pewno nie będziesz jedyna poprawiająca Pewnie sie grupa od razu podzieli na tych, co chcą uciec stąd i na tych, którzy na pewno zostają.
natalka94
Posty: 130
Rejestracja: 31 sie 2014, o 08:56

Re: Farmacja Kandydaci 2015/2016

Post autor: natalka94 »

mis koala pisze:Jak się ma motywację no i jednak trochę szcześcia, bo sama wiedza i powtórki nie wystarczą to pewnie że się da, a na pewno nie będziesz jedyna poprawiająca Pewnie sie grupa od razu podzieli na tych, co chcą uciec stąd i na tych, którzy na pewno zostają.
Masz rację:-) Mi do tej pory to głownie szczęscia brakowało:-( może w końcu się uda
Balbinka
Posty: 1006
Rejestracja: 11 lip 2012, o 14:26

Re: Farmacja Kandydaci 2015/2016

Post autor: Balbinka »

natalka94, ja poprawiałam 3 lata i się w końcu doczekałam
polutym
Posty: 27
Rejestracja: 11 lip 2015, o 07:34

Re: Farmacja Kandydaci 2015/2016

Post autor: polutym »

Hogwartnik pisze:Warszawa lub Bialystok
kokardka pisze:Myślę, że WUM przesunie się jeszcze o jakieś 80 miejsc więc spokojnie
polutym, ja też wybrałabym Warszawę lub Białystok, potem Bydgoszcz i w ostatniej kolejności Sosnowiec
Dziękuje za odp
Covered by Roses
Posty: 66
Rejestracja: 5 lip 2014, o 15:28

Re: Farmacja Kandydaci 2015/2016

Post autor: Covered by Roses »

No ja byłem ten rok na mało popularnej u mnie w mieście chemii, gdzie było 40 osób, z tego połowa poprawiających i teraz pewnie z 20 zostało tam I faktycznie dało się odczuć ten podział, zwłaszcza na tak małej grupie A teraz ja będę w tej niepoprawiającej grupie, hah. Podziwiam to, bo na farmie od cholery nauki a jeszcze żeby poprawiać maturę na lek. Chociaż w sumie to trochę dołujące, bo wykreował mi się obraz farmy jako kierunku zastępczego, na który ludzie idą z musu, bo nie dostali się na medycynę, a ja poprawiałem maturę, aby tutaj się dostaćgt_<
Hogwartnik
Posty: 737
Rejestracja: 5 lip 2011, o 11:39

Re: Farmacja Kandydaci 2015/2016

Post autor: Hogwartnik »

Covered by Roses pisze:No ja byłem ten rok na mało popularnej u mnie w mieście chemii, gdzie było 40 osób, z tego połowa poprawiających i teraz pewnie z 20 zostało tam I faktycznie dało się odczuć ten podział, zwłaszcza na tak małej grupie A teraz ja będę w tej niepoprawiającej grupie, hah. Podziwiam to, bo na farmie od cholery nauki a jeszcze żeby poprawiać maturę na lek. Chociaż w sumie to trochę dołujące, bo wykreował mi się obraz farmy jako kierunku zastępczego, na który ludzie idą z musu, bo nie dostali się na medycynę, a ja poprawiałem maturę, aby tutaj się dostaćgt_<
Spoko, jest również sporo ludzi, którzy poprawiali, żeby się dostać na farmę. U mnie tak z połowa grupy to osoby, które albo chciały na lek i miały gap year i wybrały farmę, a część docelowo na farmę chciała. Na 1 roku nie ma tyle nauki, więc poprawa jest jak najbardziej możliwa jeśli się chcę. Chyba nawet łatwiej na farmie o poprawę niż np. na pielęgniarstwie, gdzie prawie cały dzień mają po prostu zapchany zajęciami i jeżdżą ciągle z miejsca na miejsce, bo tak jak czytam opinie to wszędzie piszą, że pielęgniarstwo, ratownictwo itd. to raczej porozrzucane zajęcia.
karola123
Posty: 1
Rejestracja: 11 lip 2015, o 17:56

Re: Farmacja Kandydaci 2015/2016

Post autor: karola123 »

Czy ktoś z was jest już pewien że od października zaczyna studiować farmację na WUMie?
Covered by Roses
Posty: 66
Rejestracja: 5 lip 2014, o 15:28

Re: Farmacja Kandydaci 2015/2016

Post autor: Covered by Roses »

Hogwartnik, masz jakieś rady odnośnie tego jak przetrwać pierwszy rok? Byłem na takich studiach, gdzie no niekoniecznie trzeba było się uczyć zbytnio, aby wszystko zaliczyć Tutaj już tak lekko nie będzie niestety
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość