ŚUM Kierunek Lekarski Kandydaci 2015/16

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
darth_maul
Posty: 21
Rejestracja: 21 mar 2014, o 11:58

Re: ŚUM Kierunek Lekarski Kandydaci 2015/16

Post autor: darth_maul »

Dellarin, ojejej jak sie dostane gdzie indziej to od razu wybieram papiery i zwalniam Ci miejsce, obiecuje DD
halidor
Posty: 1519
Rejestracja: 17 lip 2012, o 10:54

Re: ŚUM Kierunek Lekarski Kandydaci 2015/16

Post autor: halidor »

wilczusiek1 pisze:Starzy maturzyści mieli 4 lata na naukę i trudniejszą chemię (z czego rok bez uczenia się na polski, matematykę i inne przedmioty)
Nowi maturzyści mieli rok mniej i łatwiejszą chemię (i trudniejszą biologię)
Więc jest po równo
to wcale nie jest takie proste. W trakcie roku szkolnego jest się w pewnym rytmie, który bardzo ciężko sobie narzucić wtedy gdy nie trzeba wstawać na określoną godzinę. Często też pracują bądź studiują i dochodzi do tego zmęczenie codziennością i brak kontaktu z ludźmi w podobnej sytuacji. W szkole jeden drugiego motywuje, w domu niestety nie.
Awatar użytkownika
nodame
Posty: 252
Rejestracja: 11 mar 2012, o 10:36

Re: ŚUM Kierunek Lekarski Kandydaci 2015/16

Post autor: nodame »

halidor ma rację. ja poprawiałam i uczyłam się znacznie mniej niż kiedy chodziłam do szkoły, bo praca, bo obowiązki w domu, bo coś tam coś, ale ostatecznie poprawiłam.
Awatar użytkownika
Dellarin
Posty: 256
Rejestracja: 14 gru 2012, o 15:41

Re: ŚUM Kierunek Lekarski Kandydaci 2015/16

Post autor: Dellarin »

Mnie po prostu do szału doprowadza, jak ktoś wypowiada się na temat o którym jak widać ma nikłe pojęcie i jeszcze rzuca oskarżeniami, że ktoś się nie uczył i rodzice kasą komuś sypali pod noginosz kurna. Nie będę pozostawiać suchej nitki na kimś kto pisze takie głupoty. To się nawet nie da z tym dyskutować i polemizować. Jak oceniacie kogoś po tym co pisze na forach to ekhem gratulacje wielkie za osądzanie, bawi mnie to
Jakoś nie sądzę, żeby ludzie którzy pójdą na ŚUM się sami powybijali, bo nie z dupy wzięły się opinie o dobrej atmosferze między studentami na ŚUM i o ich uczynności, czego już zdążyłam doświadczyć.
W piątek wreszcie lista, cieeekawe co będzie ) Na razie widać, że we Wrocławiu progi stopniowo spadają, już jest spadek o 6 pkt czyli coś się rusza!
magdalena007
Posty: 47
Rejestracja: 1 lip 2015, o 17:24

Re: ŚUM Kierunek Lekarski Kandydaci 2015/16

Post autor: magdalena007 »

Dellarin pisze:Mnie po prostu do szału doprowadza, jak ktoś wypowiada się na temat o którym jak widać ma nikłe pojęcie i jeszcze rzuca oskarżeniami, że ktoś się nie uczył i rodzice kasą komuś sypali pod noginosz kurna. Nie będę pozostawiać suchej nitki na kimś kto pisze takie głupoty. To się nawet nie da z tym dyskutować i polemizować. Jak oceniacie kogoś po tym co pisze na forach to ekhem gratulacje wielkie za osądzanie, bawi mnie to
Jakoś nie sądzę, żeby ludzie którzy pójdą na ŚUM się sami powybijali, bo nie z dupy wzięły się opinie o dobrej atmosferze między studentami na ŚUM i o ich uczynności, czego już zdążyłam doświadczyć.
W piątek wreszcie lista, cieeekawe co będzie ) Na razie widać, że we Wrocławiu progi stopniowo spadają, już jest spadek o 6 pkt czyli coś się rusza!
Po wypowiedziach da sie wywnioskowac duzo no chyba ze ktos jest sztuczny do tego stopnia, ze jego pisemne wypowiedzi sa inne niz slowne:D to sie w glowie nie miesci:D lece stad nie wypowiadam sie, na szczescie nie bede musiala:p

Awatar użytkownika
Szkliwiony
Posty: 61
Rejestracja: 27 maja 2013, o 21:42

Re: ŚUM Kierunek Lekarski Kandydaci 2015/16

Post autor: Szkliwiony »

Matura maturą.
Osobliwość, która okazała się mniejszym złem niż się o niej mówiło przez całe liceum (rocznik reformowany pewnie wie o co mam na myśli).
Tak spoglądam na waszą dyskusję i zastanawiam się czy to w ogóle ma jakiś sens?". Ludzie, którzy niedługo, prawdopodobnie spotkają się na jednej uczelni powinni zacząć budować fundamenty pod przyjemną znajomość, która pozwoli przetrwać im te kilka lat pod okiem Saurona rozglądającego się złowieszczo po całej Golgocie, eghkem. Ligocie.
Rączka do rączki i uśmieszki na buźkach drodzy forumowicze. To nie powinno być miejsce do wylewania na siebie jadu, a do wzajemnej motywacji.
Mam poczucie, że niezależnie od tego kto z jakiego jest rocznika i jaką maturę zdawał, będzie czuł się poszkodowany (staro-maturzyści postacią tegorocznej chemii w porównaniu do nowej matury, a tegoroczni pożalą się o to, jak w pierwszej klasie szkoły podstawowej na czółku pojawiła się łatka królików doświadczalnych", która nijak nie chce zejść do dziś).
Dlatego ręce do góry, łapiemy chmury.
Mamy wakacje, cieszmy się nimi.
Awatar użytkownika
wilczusiek1
Posty: 21
Rejestracja: 21 wrz 2014, o 18:16

Re: ŚUM Kierunek Lekarski Kandydaci 2015/16

Post autor: wilczusiek1 »

Ja tylko wypowiedziałem swoją opinię. To nie moja wina że wyprowadziło mnie z równowagi idź się jebnij głową w ścianę"
xwodniczkax
Posty: 69
Rejestracja: 11 lip 2014, o 14:23

Re: ŚUM Kierunek Lekarski Kandydaci 2015/16

Post autor: xwodniczkax »

To prawda, aż takich słów nie trzeba było pisać. A teraz chill, nikt już się nie kłóci, nic nikomu nie zarzuca
Blathmac
Posty: 186
Rejestracja: 14 mar 2013, o 15:49

Re: ŚUM Kierunek Lekarski Kandydaci 2015/16

Post autor: Blathmac »

Nie kłóćcie się, tylko kupować już fartuszki i czepeczki na październik :*
ayxny
Posty: 61
Rejestracja: 23 wrz 2013, o 21:54

Re: ŚUM Kierunek Lekarski Kandydaci 2015/16

Post autor: ayxny »

wilczusiek z takim podejsciem do ludzi to szybko garsci nazbierasz. inna sprawa ze sam na tych studiach nie raz spotkasz sie z niesprawiedliwościa i to ty bedziesz ofiara, wtedy moze pojmiesz o co chodzi staromaturzystom bo poki co widze lubisz wozic sie z tym ze ci sie udalo dobrze napisac mature no fajnie gratuluje, jakby bylo odwrotnie i poprawkowicze dostali banalne arkusze a wy trudne to pewnie pierwszy bys tu wylewal zale. taki typ ograniczonego czlowieka ale czego tu sie spodziewac skoro mowisz o spiewaniu podrecznikow, wyobraźnia i dedukcja to ci pewnie podczas nauki do matury nie byly potrzebne. mam nadzieje ze sie nie spotkamy

Awatar użytkownika
martakl
Posty: 26
Rejestracja: 10 lip 2015, o 00:02

Re: ŚUM Kierunek Lekarski Kandydaci 2015/16

Post autor: martakl »

Przerażające że ktoś nie dostał się na studia w terminie w którym by dla jego rocznika wypadało i ma o to pretensje do młodszych O.o
Awatar użytkownika
virven
Posty: 7
Rejestracja: 16 lip 2015, o 19:03

Re: ŚUM Kierunek Lekarski Kandydaci 2015/16

Post autor: virven »

Ja myślę, że wszyscy są zestresowani i zaskoczeni, dlatego ogólne ciśnienie poszło w górę.
Proponuję zakończyć polemikę i cierpliwe czekać na dobre wiadomości jutrzejsze.
Blathmac
Posty: 186
Rejestracja: 14 mar 2013, o 15:49

Re: ŚUM Kierunek Lekarski Kandydaci 2015/16

Post autor: Blathmac »

virven, chociaż Ty idziesz do Katowic, a nie do Zabrza?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości