Weterynaria Kandydaci 2015/2016

Wybór uczelni medycznej o kierunku weterynarii. Pomoc i opinie przy punktacji i rekrutacji na studia weterynaryjne. Leczyć zwierzęta duże czy małe.
soothe
Posty: 65
Rejestracja: 9 lip 2015, o 13:56

Re: Weterynaria Kandydaci 2015/2016

Post autor: soothe »

zablokujesz ją i przy okazji dzięki tej wspaniałomyślnej(hahhshahahdhasdhashahawstydihanbahahahahasjdhahsdh) kobiecie kolejne 2 osoby. Więc jeśli możesz po prostu odpuść te miejsce.
soothe
Posty: 65
Rejestracja: 9 lip 2015, o 13:56

Re: Weterynaria Kandydaci 2015/2016

Post autor: soothe »

do OL bedą podobno tylko 2 listy. Przede mna 83 osoby i nawet nie masz pojęcia jak BARDZO chciałbym sie dostać
soothe
Posty: 65
Rejestracja: 9 lip 2015, o 13:56

Re: Weterynaria Kandydaci 2015/2016

Post autor: soothe »

I LICZY SIĘ KAŻDA REZYGNACJA
emm11
Posty: 25
Rejestracja: 11 lip 2014, o 16:11

Re: Weterynaria Kandydaci 2015/2016

Post autor: emm11 »

Jesli ktos jutro bedzie dzwonil do wroclawia to dajcie znac co Wam powiedzieli odnosnie nst

zbyszek1223
Posty: 51
Rejestracja: 8 lip 2015, o 13:30

Re: Weterynaria Kandydaci 2015/2016

Post autor: zbyszek1223 »

[at] propsy, cwaniakom trzeba odpowiadać cwaniactwen, obyś tylko mi Lublina Mordo nie blokował

LuckySonia
Posty: 168
Rejestracja: 8 paź 2014, o 13:38

Re: Weterynaria Kandydaci 2015/2016

Post autor: LuckySonia »

Wiecie co,ja nie rozumiem jak można być takim człowiekiem? ! Decydujesz się na jakąś uczelnię i tam składasz papiery a nie obstawiasz wszystkie. Przecież czymś takim niszczy się czyjeś marzenia,przyszłość. Nie jestem zamozna i nie skladalam na niestacjo chociaż ze 130 pkt pewnie bym miała miejsce. Ale miałabym blokować komuś kogo na nie stać tylko temu że zylabym plonna nadzieją ze mnie przezuca na stacjo?! Dobro wraca,krzywda ludzka również.

soothe
Posty: 65
Rejestracja: 9 lip 2015, o 13:56

Re: Weterynaria Kandydaci 2015/2016

Post autor: soothe »

zbyszek1223 pisze:[at] propsy, cwaniakom trzeba odpowiadać cwaniactwen, obyś tylko mi Lublina Mordo nie blokował

niestety on go Ci blokuje bo blokuje ja
mindyyyy
Posty: 22
Rejestracja: 30 cze 2015, o 01:14

Re: Weterynaria Kandydaci 2015/2016

Post autor: mindyyyy »

rzulty pisze:
mindyyyy pisze:
haha no wszędzie oprócz warszawy (bo nie mogę oddychać w tym mieście, przepraszam, no ale serio), z poznania zrezygnowałam, wrocław no ten nieszczęsny 1pkt mnie dzieli i stanęło na razie na tym, że muszę wybierać teraz lublin czy olsztyn
założyłem tu konto żeby napisać ci, że za takie cwaniactwo ja będę blokował miejsce we wrocławiu. Miałem zwolnić ale jak zobaczyłem twoje posty to aż się zagotowałem ze złości. Również złożę wszędzie a ostateczną decyzję podejmę może we wrześniu. pozdrawiam adrian
haha serio? powinnam się zezłościć czy cos, bo mnie to lekko śmieszy i to tak trochę creepy, nie uważasz? jeżeli składanie dokumentów na dwie uczelnie mając na celu zaoszczędzenie czasu (aby nie podejmować pochopnie decyzji, która tak jakby może zaważyć o twoich następnych latach, komforcie, nawet tym psychicznym, czy choćby życiu towarzyskim) zyskuje rangę cwaniactwa i zwykłej złośliwości to chętnie poznam wzorce, jakimi kierujesz się w życiu. dla mnie to zwykła czynność czy zabezpieczenie, rzeczy, które robią wszyscy moi znajomi, a nawet rzeczy, które ludzie radzili mi zrobić. rozumiem, że oczekiwanie na miejsce jest sytuacją nerwową i niezbyt przyjemną, ale radzę się tak nie gorączkować - jeszcze gorsze złośliwości ciebie w życiu czekają. także zbytnio te groźby(?) nie robią na mnie wrażenia, ponieważ w tej sytuacji pokieruję się własnym komfortem i zadowoleniem, a nie odczuciami obcej osoby z jakiegoś forum. nie chciałam wprowadzać niemiłej i nerwowej atmosfery, ale uważam, że ta wypowiedź jestdość dziwna.
wielkaniewiadoma
Posty: 43
Rejestracja: 8 lip 2015, o 19:19

Re: Weterynaria Kandydaci 2015/2016

Post autor: wielkaniewiadoma »

mindyyyy pisze:
rzulty pisze:
mindyyyy pisze:
haha no wszędzie oprócz warszawy (bo nie mogę oddychać w tym mieście, przepraszam, no ale serio), z poznania zrezygnowałam, wrocław no ten nieszczęsny 1pkt mnie dzieli i stanęło na razie na tym, że muszę wybierać teraz lublin czy olsztyn
założyłem tu konto żeby napisać ci, że za takie cwaniactwo ja będę blokował miejsce we wrocławiu. Miałem zwolnić ale jak zobaczyłem twoje posty to aż się zagotowałem ze złości. Również złożę wszędzie a ostateczną decyzję podejmę może we wrześniu. pozdrawiam adrian
haha serio? powinnam się zezłościć czy cos, bo mnie to lekko śmieszy i to tak trochę creepy, nie uważasz? jeżeli składanie dokumentów na dwie uczelnie mając na celu zaoszczędzenie czasu (aby nie podejmować pochopnie decyzji, która tak jakby może zaważyć o twoich następnych latach, komforcie, nawet tym psychicznym, czy choćby życiu towarzyskim) zyskuje rangę cwaniactwa i zwykłej złośliwości to chętnie poznam wzorce, jakimi kierujesz się w życiu. dla mnie to zwykła czynność czy zabezpieczenie, rzeczy, które robią wszyscy moi znajomi, a nawet rzeczy, które ludzie radzili mi zrobić. rozumiem, że oczekiwanie na miejsce jest sytuacją nerwową i niezbyt przyjemną, ale radzę się tak nie gorączkować - jeszcze gorsze złośliwości ciebie w życiu czekają. także zbytnio te groźby(?) nie robią na mnie wrażenia, ponieważ w tej sytuacji pokieruję się własnym komfortem i zadowoleniem, a nie odczuciami obcej osoby z jakiegoś forum. nie chciałam wprowadzać niemiłej i nerwowej atmosfery, ale uważam, że ta wypowiedź jestdość dziwna.
W tym, co piszesz jest odrobina racji, ale wez pod uwage, ze mialas sporo czasu na to, aby namyslic sie, czy wolisz olsztyn, czy lublin. takze jak mozesz zdecyduj sie jak najszybciej, bo inni maja jeszcze wieksze dylematy
magdalena007
Posty: 47
Rejestracja: 1 lip 2015, o 17:24

Re: Weterynaria Kandydaci 2015/2016

Post autor: magdalena007 »

soothe pisze:
zbyszek1223 pisze:[at] propsy, cwaniakom trzeba odpowiadać cwaniactwen, obyś tylko mi Lublina Mordo nie blokował

niestety on go Ci blokuje bo blokuje ja
Eeh ludzie nie zachowujmy sie jak ci z lekarskiego. Ludzie obstawiaja wzzystkie z nadzieja ze na ktorejs moze bedzie nizszy prog To normalne. Ja osobiscie zlozylam tylko na jedna, ale jestem w stanie zrozumiec osoby skladajace na wszystkie jest jedna wymarzona ale jak tam zabraknie punktow to sa inne opcji ( moze inne miasta dadza mniejsze progi) Kazdy sie ratuje jak moze zeby nie zostac w du*** :p

zbyszek1223
Posty: 51
Rejestracja: 8 lip 2015, o 13:30

Re: Weterynaria Kandydaci 2015/2016

Post autor: zbyszek1223 »

mindyyyy pisze:
rzulty pisze:
mindyyyy pisze:
haha no wszędzie oprócz warszawy (bo nie mogę oddychać w tym mieście, przepraszam, no ale serio), z poznania zrezygnowałam, wrocław no ten nieszczęsny 1pkt mnie dzieli i stanęło na razie na tym, że muszę wybierać teraz lublin czy olsztyn
założyłem tu konto żeby napisać ci, że za takie cwaniactwo ja będę blokował miejsce we wrocławiu. Miałem zwolnić ale jak zobaczyłem twoje posty to aż się zagotowałem ze złości. Również złożę wszędzie a ostateczną decyzję podejmę może we wrześniu. pozdrawiam adrian
haha serio? powinnam się zezłościć czy cos, bo mnie to lekko śmieszy i to tak trochę creepy, nie uważasz? jeżeli składanie dokumentów na dwie uczelnie mając na celu zaoszczędzenie czasu (aby nie podejmować pochopnie decyzji, która tak jakby może zaważyć o twoich następnych latach, komforcie, nawet tym psychicznym, czy choćby życiu towarzyskim) zyskuje rangę cwaniactwa i zwykłej złośliwości to chętnie poznam wzorce, jakimi kierujesz się w życiu. dla mnie to zwykła czynność czy zabezpieczenie, rzeczy, które robią wszyscy moi znajomi, a nawet rzeczy, które ludzie radzili mi zrobić. rozumiem, że oczekiwanie na miejsce jest sytuacją nerwową i niezbyt przyjemną, ale radzę się tak nie gorączkować - jeszcze gorsze złośliwości ciebie w życiu czekają. także zbytnio te groźby(?) nie robią na mnie wrażenia, ponieważ w tej sytuacji pokieruję się własnym komfortem i zadowoleniem, a nie odczuciami obcej osoby z jakiegoś forum. nie chciałam wprowadzać niemiłej i nerwowej atmosfery, ale uważam, że ta wypowiedź jestdość dziwna.
E tam jak przez tyle czasu nie potrafiłaś się zdecydować to czegoś byś nie wybrała to i tak po pół roku będziesz żałować. Chyba, że o tym że chcesz iść na studia dowiedziałaś się tydzień temu, jeżeli tak to zwracam honor.

LuckySonia
Posty: 168
Rejestracja: 8 paź 2014, o 13:38

Re: Weterynaria Kandydaci 2015/2016

Post autor: LuckySonia »

Oczywiście Ale na wszystkich chyba studiować nie będzie? ! Dostała się na dwie,składa na jedną i czeka na tą wymarzoną. Jeszcze dobrze jak ona czy tam ktoś inny zabierze do września te papiery. A jak nie? Miejsce przepada bo uczelnia jest przekonana ze ten ktoś rozpocznie studia. To dopiero qrestwo

Awatar użytkownika
Mintearlgrey
Posty: 2
Rejestracja: 14 lip 2015, o 20:23

Re: Weterynaria Kandydaci 2015/2016

Post autor: Mintearlgrey »

Witam
Sądzę, że mogę się o to zapytać akurat w tym temacie:
otóż jak sądzicie czy weterynaria niestacjonarna jest dla ludzi kusząca? Hmmm. nie wiem jak to ująć. mam na myśli, że są to studia płatne i ogólnie.
Sprawa jest taka: w zeszłym roku na płatne próg wynosił 95 ptk - w tym roku, jak sądzę, rekrutacja jest jeszcze w toku. Sama mam 128 ptk i trochę (a raczej strasznie), że będę musiała jednak jeszcze raz zdawać maturę, a to już byłby mój trzeci raz. jak trzeba to trzeba.
Więc jak sądzicie? Progi się obniżą?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości