Ludzie po poprawieniu matury lekarskim

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
elena15
Posty: 5
Rejestracja: 18 lip 2015, o 12:32

Ludzie po poprawieniu matury lekarskim

Post autor: elena15 »

Mam pytanie do osób studiujących lek. Czy na roku jest dużo osób które dostały się na studia po poprawieniu matury?
ayxny
Posty: 61
Rejestracja: 23 wrz 2013, o 21:54

Re: Ludzie po poprawieniu matury lekarskim

Post autor: ayxny »

w tym roki duzo nie bedzie

po co ci te informacje tak wgle?

elena15
Posty: 5
Rejestracja: 18 lip 2015, o 12:32

Re: Ludzie po poprawieniu matury lekarskim

Post autor: elena15 »

Dla rozeznania w sytuacji. Ja też poprawiam
ayxny
Posty: 61
Rejestracja: 23 wrz 2013, o 21:54

Re: Ludzie po poprawieniu matury lekarskim

Post autor: ayxny »

ważny jest twoj wynik a nie czyjś ludzi poprawiających mature ogólnie co roku jest malo a osob ktorym u dalo sie poprawic zazwyczaj tez tylko kilka procent z poprawiających. wszystko zalezy od ciebie. rob co trzeba i nie patrz na reszte, powodzenia

Awatar użytkownika
Alra
Posty: 482
Rejestracja: 21 kwie 2012, o 19:20

Re: Ludzie po poprawieniu matury lekarskim

Post autor: Alra »

ayxny pisze:ludzi poprawiających mature ogólnie co roku jest malo
A ja powiem, że jest całkiem sporo. W mojej grupie 6/17, w innych nawet zdarza się że i połowa.
ayxny
Posty: 61
Rejestracja: 23 wrz 2013, o 21:54

Re: Ludzie po poprawieniu matury lekarskim

Post autor: ayxny »

ale mowie oczywiście o stosunku ilości osob poprawiających do ilosci osob ktore pisaly mature w danym roku, to ze w twojej grupie polowa osob poprawia nic nie znaczy bo w innych grupach na innej uczelni na innym kierunku moze nie poprawiać nikt i co z tego

Awatar użytkownika
Agher
Posty: 1157
Rejestracja: 11 sie 2009, o 14:35

Re: Ludzie po poprawieniu matury lekarskim

Post autor: Agher »

ayxny pisze:ale mowie oczywiście o stosunku ilości osob poprawiających do ilosci osob ktore pisaly mature w danym roku, to ze w twojej grupie polowa osob poprawia nic nie znaczy bo w innych grupach na innej uczelni na innym kierunku moze nie poprawiać nikt i co z tego
Po pierwsze chodzi o osoby, które studiują a są starsze niż dany rocznik bo poprawiały maturę. Po drugie pytanie jest o kierunek lekarski w dziale o UMB, także nie wiem co miało na celu pisanie o innych kierunkach i uczelniach. Nie ten dział, nie ten temat .

Co do postu elena15, to dla przykładu u mnie na roku, myślę że tak na oko było to około 20% osób, które dostały się po poprawieniu matury albo po skończeniu/przerwaniu innych studiów. W każdym roku jest to spora liczba osób, bo dużo osób maturę poprawia, ale też jest zawsze grupka osób, które decydują się na lekarski później niż zaraz po maturze. Dodam jeszcze, że to jest zupełnie normalne i nikomu to nie przeszkadza, nawet jak różnica wieku wynosi kilka lat
ayxny
Posty: 61
Rejestracja: 23 wrz 2013, o 21:54

Re: Ludzie po poprawieniu matury lekarskim

Post autor: ayxny »

no dobrze, a ja powiedzialem ze nie istotne jest ile osob dostalo sie po poprawie i ogolnie napisalem ze ilosc osob ktore poprawiaja ogolnoe o ktorym sie udaje jest niewielka.

napisalem tez ze nie ma potrzeby sie sugerowac takimi informacjami bo najważniejsze jest jak nam pójdzie a nie jak poszlo innym. jak ktos chce to poprawi i tyle w temacie

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości