Biologia; studia stacjonarne I st. 2015/2016

Porady i opinie o uczelniach kształcące w zakresie biologii. Punktacja przy rekrutacji. Pomoc w dostępie do materiałów do nauki biologii
AlyTheBunny
Posty: 6
Rejestracja: 3 cze 2015, o 21:24

Re: Biologia; studia stacjonarne I st. 2015/2016

Post autor: AlyTheBunny »

W sumie masz rację, głupio się przejmować innymi. Jednak trochę biologicznemu serduszku żal jak ktoś idzie tak aby gdziekolwiek studiować.

Dzisiaj dostałam się na studia do Wrocławia. Jutro w późnych godzinach popołudniowych wyniki na nasz UJ!

Awatar użytkownika
Morrrigan
Posty: 35
Rejestracja: 3 maja 2014, o 11:31

Re: Biologia; studia stacjonarne I st. 2015/2016

Post autor: Morrrigan »

. Jednak trochę biologicznemu serduszku żal jak ktoś idzie tak aby gdziekolwiek studiować.
Ach, trochę żal Ale mi osobiście bardziej żal tych ludzi często to właśnie oni narzekają w sieci, że nie ma pracy po ich kierunku. Ci zaangażowani, z pasją, robiący coś ponad program mają w tym sensie przewagę. Ja tam wierzę, że coś się dla mnie znajdzie P

Trzymam kciuki :*
idealist
Posty: 6
Rejestracja: 30 cze 2015, o 09:14

Re: Biologia; studia stacjonarne I st. 2015/2016

Post autor: idealist »

No i jak tam? Chyba wszystkich przyjmują
W każdym razie dostałam się na biologię i na biochemię
Awatar użytkownika
Morrrigan
Posty: 35
Rejestracja: 3 maja 2014, o 11:31

Re: Biologia; studia stacjonarne I st. 2015/2016

Post autor: Morrrigan »

No to gratulacje, więc biochemię wybierzesz?
Wszystkim gratuluję, bo faktycznie - przyjęli chyba full. Będzie fajnie
idealist
Posty: 6
Rejestracja: 30 cze 2015, o 09:14

Re: Biologia; studia stacjonarne I st. 2015/2016

Post autor: idealist »

Wybieram biochemię, zobaczymy czy to jest to co chcę robić Tam też przyjęli sporo ponad limit ale pewnie zakładają, że większość poucieka na inne kierunki. Póki co świętujemy
Patud

Re: Biologia; studia stacjonarne I st. 2015/2016

Post autor: Patud »

Witam wszystkich! Też dostałem się na biologię na UJ i mam troszkę pytanie wybiegające w przyszłość, a mianowicie:

Posiadam(znaczy się to mieszkanie ciotki, ale wynajmuje) mieszkanie, które znajduje się bardzo niedaleko wydziału Biologii i nauk o ziemi. Ul. Bobrzyńskiego, więc jak się możecie domyślać poszukuję współlokatora do pokoju. Pokój jest pokaźnych rozmiarów, kuchnia wyposażona we wszystko co potrzeba tak jak i łazienka itd, więc jakby ktoś był chętny to zapraszam na priv- 48696349-gg. Uważam, że fajnie byłoby mieć jako współlokatora osobę z tego samego fachu, że tak powiem xd. Cenę będę jeszcze ustalał z ciotką, więc na razie chętnym nie powiem, ale w najbliższym czasie wszystko będzie klarowne.

Odbiegając od tematu ja dostałem się na bio tylko dlatego, że chciałem na medycynę, ale zabrakło dosyć dużo procentów, więc postanowiłem, że pójdę na tą biologię i zobaczę sobie jak ten kierunek prosperuje. Mam zamiar poprawiać maturę za rok, ale jak mi się spodoba to może zostanę :).

Przepraszam, że troszkę odbiegłem od tematu, ale nie wiedziałem gdzie to napisać.
mr Biolog
Posty: 10
Rejestracja: 17 maja 2015, o 15:36

Re: Biologia; studia stacjonarne I st. 2015/2016

Post autor: mr Biolog »

Hej ja dostąłem się na UJ, ale na biotechnologię (wydział jest zaraz obok biologii na kampusie), więc mozna powiedzieć, że zainteresowania mamy podobne . też zamierzam szukać mieszkania gdzieś w pobliżu, fajnie, że akurat natrafiłem na twoją ofertę. nie mam gg, jeśli to nadal aktualne to napisz do mnie przez forum
Gość

Re: Biologia; studia stacjonarne I st. 2015/2016

Post autor: Gość »

[b]mr Biolog[/b], Fajnie, że napisałeś. Oferta nadal aktualna. Masz może skype?
Patud

Re: Biologia; studia stacjonarne I st. 2015/2016

Post autor: Patud »

Jak coś to się odezwij.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości