Współlokatorka do pokoju w prywatnym akademiku POZNAŃ

Forum studenckie dla przyszłych, obecnych i byłych studentów kierunków przyrodniczych i pozostałych. Podziel się swoimi doświadczeniami, radościami i smutkami
werame
Posty: 9
Rejestracja: 2 lip 2015, o 15:17

Współlokatorka do pokoju w prywatnym akademiku POZNAŃ

Post autor: werame »

Hej od października będę studiować stomatologię na UMP (no na 99%, ale moje punkty są raczej pewne), chcę mieszkać w tym akademiku

Kod: Zaznacz cały

sofaroom4you.pl/pl/sofa-asnyka.html
ale jedynki nie są już dostępne. Jest jakaś dziewczyna chętna na współdzielenie pokoju? Fajnie jak będzie pokrewny kierunek, bo stomatologia to jednak dość dużo nauki, więc szukam wyrozumiałej współlokatorki. Pokoje wyglądają na dość duże i komfortowe, więc powinnyśmy dać sobie radę Lokalizacja na Asnyka jest świetna dla studentów UMP, zwłaszcza dla stomatologii. Jak będzie chętna to podam e-maila czy coś wykombinujemy
Illiana
Posty: 5
Rejestracja: 9 lip 2015, o 22:36

Re: Współlokatorka do pokoju w prywatnym akademiku POZNAŃ

Post autor: Illiana »

Hej, jeśli nadal aktualne, to byłabym zainteresowana

A jak nie:
Szukam osoby, która nie będzie zbyt. towarzyska", czyli nie będzie sprowadzała codziennie tłumu ludzi, i że będę mogła jej zaufać i zostawić swoje rzeczy, gdy zjadę na weekend. I osoby, która poważnie traktuje studia i da się pouczyć w ciszy (chociaż uważam, że na UMP mało będzie niepoważnych osób, ale kto wie. ).
Rozpatruję akademiki (UMP, prywatne, inne) i mieszkania. Jeśli znalazłby się ktoś chętny, to pisać na pw
werame
Posty: 9
Rejestracja: 2 lip 2015, o 15:17

Re: Współlokatorka do pokoju w prywatnym akademiku POZNAŃ

Post autor: werame »

dalej aktualne, dzięki za odzew! może podasz maila? prześlę tam szczegóły, tzn. maile, które dostałam od biura to sobie jeszcze przeczytasz i możemy pogadać
werame
Posty: 9
Rejestracja: 2 lip 2015, o 15:17

Re: Współlokatorka do pokoju w prywatnym akademiku POZNAŃ

Post autor: werame »

jak coś to napisałam d
Awatar użytkownika
niuniusss1
Posty: 208
Rejestracja: 2 lip 2013, o 09:41

Re: Współlokatorka do pokoju w prywatnym akademiku POZNAŃ

Post autor: niuniusss1 »

mam do wynajęcia pokój 1 osobowy w Poznaniu okolice starego browaru 590zl ze wszystkim bez dodatkowych opłat ! więcej informacji priv
werame
Posty: 9
Rejestracja: 2 lip 2015, o 15:17

Re: Współlokatorka do pokoju w prywatnym akademiku POZNAŃ

Post autor: werame »

moje ogłoszenie aktualne
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości