Analityka medyczny vs farmacja niest.

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
xxkachunxx
Posty: 32
Rejestracja: 8 maja 2015, o 20:02

Analityka medyczny vs farmacja niest.

Post autor: xxkachunxx »

Co wybrac ? analityka medyczna stacjonarna czy farma za grube pieniadze? Czy studiowanie farmacji w takim trybie sie jeszcze opłaca?
Awatar użytkownika
ryniofit8000
Posty: 1264
Rejestracja: 29 paź 2013, o 20:32

Re: Analityka medyczny vs farmacja niest.

Post autor: ryniofit8000 »

xxkachunxx, popraw maturę, a ile masz pkt?
Nojestem
Posty: 124
Rejestracja: 9 maja 2015, o 22:28

Re: Analityka medyczny vs farmacja niest.

Post autor: Nojestem »

Nie opłaca się, na farmację nie jest sztuką się dostać, lepiej zostań na rok w domu i popraw sobie maturę.
xxkachunxx
Posty: 32
Rejestracja: 8 maja 2015, o 20:02

Re: Analityka medyczny vs farmacja niest.

Post autor: xxkachunxx »

odpada jestem 95 i byłam rok na biotechnologii a wiec juz nie bd tracic drugiego roku
xxkachunxx
Posty: 32
Rejestracja: 8 maja 2015, o 20:02

Re: Analityka medyczny vs farmacja niest.

Post autor: xxkachunxx »

120 -.-
poprawialam mature w tym roku ale tylko chemie bo jakos pochłoneło mnie zycie studenckie
Hogwartnik
Posty: 737
Rejestracja: 5 lip 2011, o 11:39

Re: Analityka medyczny vs farmacja niest.

Post autor: Hogwartnik »

To ewentualnie rok studiowac niestacjo i w tym czasie poprawic i przeniesc sie na stacjo.

xxkachunxx
Posty: 32
Rejestracja: 8 maja 2015, o 20:02

Re: Analityka medyczny vs farmacja niest.

Post autor: xxkachunxx »

no wlasnie rowazam tą opcje , w Lublinie rzekomo nawet nie trzeba poprawiac matury zeby sie przeniesc na stacjo . wystarczy ,że ktos zrezygnuje po roku ze stacjonarnych i mozna wskoczyc na jego miejsce:)
xxkachunxx
Posty: 32
Rejestracja: 8 maja 2015, o 20:02

Re: Analityka medyczny vs farmacja niest.

Post autor: xxkachunxx »

ale czy farmacje opłaca sie teraz studiowac? ciągle słysze ze nie ma po tym pracy , albo robota za marne grosze /a studia to łatwych i lekkich nie należą .
O analityce tez sa podzielone zdania , co o tym myślicie?
xxkachunxx
Posty: 32
Rejestracja: 8 maja 2015, o 20:02

Re: Analityka medyczny vs farmacja niest.

Post autor: xxkachunxx »

czy jest cos w dzisiejszym swiecie oprocz medycyny co oplaca sie studiowac i miec pewnosc ze nie bd sie zarabiac tysiac złotych?
Hogwartnik
Posty: 737
Rejestracja: 5 lip 2011, o 11:39

Re: Analityka medyczny vs farmacja niest.

Post autor: Hogwartnik »

xxkachunxx pisze:czy jest cos w dzisiejszym swiecie oprocz medycyny co oplaca sie studiowac i miec pewnosc ze nie bd sie zarabiac tysiac złotych?
Warto studiowac to, co sie lubi. Po farmacji jest praca i nie zarabia sie tysiaca zlotych, bo nawet najnizsza krajowa to 1200 zl ale zarabia sie roznie, ale na pewno nie najnizsza krajowa za pelen etat

Nojestem
Posty: 124
Rejestracja: 9 maja 2015, o 22:28

Re: Analityka medyczny vs farmacja niest.

Post autor: Nojestem »

xxkachunxx pisze:czy jest cos w dzisiejszym swiecie oprocz medycyny co oplaca sie studiowac i miec pewnosc ze nie bd sie zarabiac tysiac złotych?
Oczywiście, języki obce(mam na myśli lingwistykę). Co do analityki , to ja teraz idę na ten kierunek , żeby tylko przezimować, bo została mi jeszcze tylko biologia do poprawy. Kierunek bardzo ciekawy, ale niestety źle zabezpieczony prawnie (konkurencja ze strony zapychaczy typu biologia,chemia,biotechnologia,) przez idiotów w sejmie no i marne szanse na własną działalność. Chyba, że zna się języki, i ma się obycie z ludźmi to można zostać przedstawicielem medycznym.Po farmacji jest w sumie lepiej, bo po pierwsze jest to kierunek dość znany na zachodzie, w przeciwieństwie do analityki gdzie czegoś takiego tam nie ma.
xxkachunxx
Posty: 32
Rejestracja: 8 maja 2015, o 20:02

Re: Analityka medyczny vs farmacja niest.

Post autor: xxkachunxx »

jestem w rozterce co wybrac w sumie bardziej odpowiadalaby mi analityka ale wiadomo liczy sie hajs
Janek
Posty: 59
Rejestracja: 5 gru 2008, o 17:35

Re: Analityka medyczny vs farmacja niest.

Post autor: Janek »

Jeżeli dopuszczasz trzecią opcję to może warto wybrać pracę pod latarnią? Nieopodatkowane przychody, uzależnione od efektywności - podejrzewam, że z możliwością awansu aby się hajs zgadzał!
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości