zielnik -UP WROCŁAW

Wybór uczelni medycznej o kierunku weterynarii. Pomoc i opinie przy punktacji i rekrutacji na studia weterynaryjne. Leczyć zwierzęta duże czy małe.
wirionek
Posty: 8
Rejestracja: 4 lip 2015, o 20:06

zielnik -UP WROCŁAW

Post autor: wirionek »

Cześć!
Przetrząsnęłam trochę forum, ale nigdzie nie moglam znaleźć żadnych informacji. A więc dostałam się na Weterynarię do Wrocławia. Słyszałam że z biologii pod koniec roku robi się zielnik. Pomyślałam że może warto byłoby zrobić go trochę wcześniej? Moje pytanie .czy ma ktoś może listę potrzebnych roślin i czy zbiera się je z korzeniami? Z gory dziękuję za informacje
Awatar użytkownika
Kas_ia
Posty: 244
Rejestracja: 17 maja 2012, o 16:05

Re: zielnik -UP WROCŁAW

Post autor: Kas_ia »

Rośliny wybierasz sobie jakie chcesz Niby tematyczny miał być, ale to np temat rośliny łąkowe", rośliny leśne", rośliny lecznicze", albo rośliny regionu. - także duża dowolność . Z korzeniami. Chyba 25 albo 30 bylo, nie pamietam juz Chociaz większosc osob odkupuje zrobione, bo tam trzeba jeszcze zrobic opis tych roślinek, a nie każdy potrafi oznaczyć i nie każdemu chce się ten opis robic, a potem i tak się go sprzedaje kolejnemu pokoleniu Ale jak lubisz takie rzeczy, to jak najbardziej możesz sobie teraz pozbierać i przechować
wirionek
Posty: 8
Rejestracja: 4 lip 2015, o 20:06

Re: zielnik -UP WROCŁAW

Post autor: wirionek »

O dziękuję bardzo! To w sumie wiele ułatwia Teraz mam czas, a nawet lubię sobie pochodzić i zbierać roślinki z oznaczeniem też nie powinnam mieć problemów
Awatar użytkownika
suzaku
Posty: 135
Rejestracja: 26 sie 2013, o 19:37

Re: zielnik -UP WROCŁAW

Post autor: suzaku »

Ufff, dobrze że po pierwszej klasie liceum kazali nam robić zielnik
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości