Medycyna w Rzeszowie, Kielcach i Zielonej Górze

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.

Gdybyś miał/-a taką możliwość poszedłbyś/poszłabyś na medycyne do Rzeszowa/Kielc/Zielonej Góry?

Tak
169
62%
Nie
103
38%
 
Liczba głosów: 272

szoczka150
Posty: 27
Rejestracja: 9 lip 2015, o 05:51

Re: Medycyna w Rzeszowie, Kielcach i Zielonej Górze

Post autor: szoczka150 »

_włóczykij zgadzam się z tobą. Niestety w tym roku CKE sobie chyba jakieś żarty z tymi maturami zrobiło
Awatar użytkownika
chopin15
Posty: 45
Rejestracja: 20 mar 2011, o 22:25

Re: Medycyna w Rzeszowie, Kielcach i Zielonej Górze

Post autor: chopin15 »

Ejjjjjjj czy coś mnie ominęło czy Zielona Góra straciła lekarski?
Próbuję sprawdzić progi a tu nic nie ma takiego kierunku w spisie :O myślałem że właśnie zalogowałem się kiedy zmieniają progi ale nie . inne kierunki są i działają normalnie :O w sumie to bym się nie zdziwił gdyby tak było ale nadal to jest dziwne. Kolejna ciekawa sprawa z ZG w tle
Argentum
Posty: 313
Rejestracja: 12 kwie 2013, o 18:25

Re: Medycyna w Rzeszowie, Kielcach i Zielonej Górze

Post autor: Argentum »

Jebać Zieloną Górę i te inne wypizdowia.


Wybaczcie, ale chyba tylko tak brzydkie słowa są w stanie opisać mój stosunek do tych uczelni. Skur. się dorobiły na opłatach rekrutacyjnych (tylko weźcie kalkulator do ręki i sobie policzcie!) i teraz odpieprzają takie cyrki. Chyba im na biologu trzeba będzie zrobić krecią robotę, chociaż wydaje mi się, że tłumy spragnionych lekarskiego dla ubogich za rok również złożą tam papiery, ku uciesze tych, którzy będą liczyć papierki. Za rok pewnie też będę poprawiał, ale nie ma opcji, że się tam zarejestruje - potem się z LEKiem będę bujał jeszcze bardziej, niż z maturą.)
-
Kielce sprawne, aż mi się miło robi, jak do nich na stronę wchodzę. MEGA przejrzysty system, najlepszy ze wszystkich, z którymi mialem do czynienia.
Próg spadł do 175. Nieźle.
Awatar użytkownika
Fantazmic
Posty: 268
Rejestracja: 23 sty 2014, o 22:00

Re: Medycyna w Rzeszowie, Kielcach i Zielonej Górze

Post autor: Fantazmic »

Jedyny mankament w Kielcach jest taki, że kolejna lista będzie prawdopodobnie we wrześniu.
Jedna przyjęta dziś osoba do mnie napisała, że termin złożenia dokumentów ma od 1 września dopiero.

Końcowy próg powinien wynosić około 168 pkt, tak obstawiam przynajmniej
tchorz
Posty: 1120
Rejestracja: 12 paź 2009, o 17:53

Re: Medycyna w Rzeszowie, Kielcach i Zielonej Górze

Post autor: tchorz »

Mimo wszystko chyba lepeij iść do Rzeszowa niz na Ukrainę.
Awatar użytkownika
Fantazmic
Posty: 268
Rejestracja: 23 sty 2014, o 22:00

Re: Medycyna w Rzeszowie, Kielcach i Zielonej Górze

Post autor: Fantazmic »

Spis przedmiotów dla 1 roku lekarskiego w Kielcach. Co prawda źle opisali semestr zimowy i letni (powinny być zamienione miejscami te nazwy), ale kto by tam się czepiał
kara896
Posty: 38
Rejestracja: 30 cze 2015, o 16:32

Re: Medycyna w Rzeszowie, Kielcach i Zielonej Górze

Post autor: kara896 »

ZG mnie dobija swoją logiką Do 30 lipca można składać dokumenty z ostatniej listy w lipcu, ale kolejna lista dopiero we wrześniu. Nic by im się nie stało jakby wieczorem 30 lipca wrzucili kolejną listę
domgry
Posty: 4
Rejestracja: 5 lip 2015, o 17:55

Re: Medycyna w Rzeszowie, Kielcach i Zielonej Górze

Post autor: domgry »

Pojawił się wykaz przedmiotów, ale wie ktoś co mogą oznaczać te skróty: GK i GN przy liczbie godzin?
Awatar użytkownika
ryniofit8000
Posty: 1264
Rejestracja: 29 paź 2013, o 20:32

Re: Medycyna w Rzeszowie, Kielcach i Zielonej Górze

Post autor: ryniofit8000 »

kara896, ŚUM też staje z rekrutacją na cały sierpień poczekają aż ludzie porozchodzą się po innych uczelniach bo tak to będą drobić po parę osób
black-cat
Posty: 496
Rejestracja: 2 sty 2013, o 18:38

Re: Medycyna w Rzeszowie, Kielcach i Zielonej Górze

Post autor: black-cat »

ryniofit8000, wracając do tego co napisałeś wcześniej o maturach z chemii- u nas też były podpunkty. No i na nowej było pół godziny więcej czasu. A wiadomo- na egzaminie każda minuta się liczy, więc pół godziny to duża różnica.
Ale uważam, że porównania i dyskusje dotyczące poziomu obu matur są już bez sensu, bo tak jak mówiłam- zawsze któraś strona będzie czuła się pokrzywdzona:( Zresztą co to teraz da?

Ale gratuluję Ci, ryniofit8000, wyników!:) Na jaki kierunek się wybierasz?

Co do tematu- wydawać by się mogło, że na nowych uczelniach progi będą niższe niż na starych". A ja bym się wcale nie zdziwiła jakby się okazało, że ostateczne progi na nowych uczelniach będą wyższe niż na starych Chociażby dlatego, że na nowych uczelniach jest niewiele wolnych miejsc na lek (
Kierunek lekarski :)
Awatar użytkownika
ryniofit8000
Posty: 1264
Rejestracja: 29 paź 2013, o 20:32

Re: Medycyna w Rzeszowie, Kielcach i Zielonej Górze

Post autor: ryniofit8000 »

black-cat, nie ma nic gorszego teraz dla mnie niż jak ktoś mi gratuluje wyników, bo osobiście biologią jestem załamany
kara896
Posty: 38
Rejestracja: 30 cze 2015, o 16:32

Re: Medycyna w Rzeszowie, Kielcach i Zielonej Górze

Post autor: kara896 »

ryniofit8000, na stomę do Szczecina powinno Ci starczyć! Nie martw się! W dodatku znasz dwa języki
czarnamamba
Posty: 23
Rejestracja: 25 lip 2014, o 23:22

Re: Medycyna w Rzeszowie, Kielcach i Zielonej Górze

Post autor: czarnamamba »

ryniofit8000, a gdzie składałeś? Masz dobry wynik, będę trzymać kciuki!
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 82 gości