Coś gryzie moje dziecko w nocy

Problemy zoologii w tym anatomii, fizjologii, morfologii, embriologii, cytologii, również zwierząt domowych
Spayke1
Posty: 1
Rejestracja: 4 sie 2015, o 10:55

Coś gryzie moje dziecko w nocy

Post autor: Spayke1 »

Od dłuższego czasu moje dziecko ma wysypkę na różnych częściach ciała. Byłam już u dermatologa, alergologa i nikt nie jest w stanie stwierdzić co to jest. Zaczęło się od pojedynczych ukąszeń, myśleliśmy, że to komar. Trochę poczytałam w necie i zaczęłam własne, nocne śledztwo od obserwacji łóżka. Zauważyłam poruszające się milimetrowe coś. Przyniosłam sprzęt, złapałam to coś na szkiełko, pod mikroskop syna i widok jak w załączniku. W sanepidzie nie widzą co to, lekarze mówią coś z rodziny pająkowatych więc proszę o pomoc w identyfikacji. Przeprowadziłam odkażanie pokoju (tydzień temu) puszką dymną, ale nie wiem czy to coś mogło się rozprzestrzenić. Trwa to ok. 1 m-ca. Nikt z pozostałych domowników pogryziony nie został. Ja mam jakieś pojedyncze ukąszenia, nie wiem czy to komar czy też udziela mi się, wyobraźnia dodaje swoje -)
Załączniki
Image002.jpg
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości