Mieszkanie

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
JacekG
Posty: 5
Rejestracja: 4 sie 2015, o 15:15

Mieszkanie

Post autor: JacekG »

Witam wszystkich! W tym roku będę rozpoczynał kierunek lekarski w Łodzi. Nadszedł czas aby rozglądnąć się za jakimś mieszkaniem, stąd moje pytanie. Czy mógłby mi ktoś odpowiedzieć na pytania: na jakich ulicach najlepiej jest poszukiwać mieszkania? Czy na 1 roku zajęcia odbywają się w miarę w jednym miejscu, czy trzeba jeździć po mieście? Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi!
Awatar użytkownika
sassa
Posty: 312
Rejestracja: 27 cze 2014, o 00:48

Re: Mieszkanie

Post autor: sassa »

Zajęcia głownie w 3 miejscach: plac hallera, Collegium anatomicum na narutowicza i CKD na pomorskiej. polecam szukać pomiędzy dwoma ostatnimi bo na hallera jest mniej zajęć. Dobre lokalizacje bedą na ul. Uniwersyteckiej, jej skrzyżowania z ul. jaracza i rewolucji 1905 roku, ul. Kamińskiego, wierzbowa , ogólnie okolice ronda solidarności, osiedle Radiostacja, bloki obok miasteczka akademickiego - ulice Matejki i Tamka, itp.
najlepiej przy szukaniu mieszkania jest jednocześnie sprawdzać na jakdojade.pl dojazd do tych trzech miejsc zajęć

JacekG
Posty: 5
Rejestracja: 4 sie 2015, o 15:15

Re: Mieszkanie

Post autor: JacekG »

Dziękuję za szczegółowe wyjaśnienie A czy dla wydziału lekarskiego i wojskowo-lekarskiego zajęcia odbywają się w tych samych miejscach? Jaka jest różnica między tymi dwoma wydziałami? ( Chodzi mi o kierunek cywilny). Dzięki.
Awatar użytkownika
sassa
Posty: 312
Rejestracja: 27 cze 2014, o 00:48

Re: Mieszkanie

Post autor: sassa »

W tym roku będą się odbywały w tych samych miejscach, bo na Żeligowskiego remont więc woj-lek i lek razem w Anatomicum na Narutowicza wylądują.
A co do różnic - poprzeglądaj sobie forum, przecież ten temat już niezliczoną ilość razy był poruszany i szczegółowo opisywany
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości