Dodatkowy nabór

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
beata96
Posty: 21
Rejestracja: 4 lip 2015, o 10:02

Dodatkowy nabór

Post autor: beata96 »

Wie ktoś może czy jakaś uczelnia prowadzi drugą rekrutację i ewentualnie na jakie kierunki? Niekoniecznie chodzi mi o same medyczne, może jakaś biologia czy chemia na uniwersytetach?
Hogwartnik
Posty: 737
Rejestracja: 5 lip 2011, o 11:39

Re: Dodatkowy nabór

Post autor: Hogwartnik »

UJ
administracja
amerykanistyka
archeologia
astronomia
bezpieczeństwo narodowe
biofizyka
biologia
chemia
dziennikarstwo i komunikacja społeczna
ekonomia
etnologia i antropologia kulturowa
etyka
europeistyka
farmacja
filmoznawstwo i wiedza o nowych mediach
filologia klasyczna
filologia polska
fizyka
geografia
geologia
historia
informatyka
judaistyka
kulturoznawstwo
matematyka
migracje międzynarodowe
muzykologia
neofilologia
ochrona dóbr kultury
ochrona środowiska
politologia
polityka społeczna
polonistyka-komparatystyka
prawo
prawo własności intelektualnej i nowych mediów
psychologia
relacje międzykulturowe
religioznawstwo – interdyscyplinarne studia nad religiami i kulturami świata
socjologia
stosunki międzynarodowe
studia azjatyckie
studia eurazjatyckie
zaawansowane materiały i nanotechnologia
zarządzanie
zarządzanie informacją
zarządzanie kulturą i mediami

Wiekszosc z tego to niestacjonarne, ale nie wszystkie.

beata96
Posty: 21
Rejestracja: 4 lip 2015, o 10:02

Re: Dodatkowy nabór

Post autor: beata96 »

Chodzi mi raczej o stacjonarne kierunki. Ktos cos wie moze jeszcze? A czy na Uniwersytecie Warszawskim jest prowadzona rekrutacja? Bo na UJ jeszcze sporo jest otwartych rekrutacji

leukocyt
Posty: 14
Rejestracja: 27 paź 2011, o 18:24

Re: Dodatkowy nabór

Post autor: leukocyt »

UAM w Poznaniu prowadzi nabór do (o ile się nie mylę) 11 września na m.in. biologię, różne chemie - chemia kosmetyczna, chemia biologiczna itp. na stronie wchodzisz w zakładkę dla kandydata i jest podkategoria rekrutacja dodatkowa - tam masz więcej informacji i wszystkie kierunki
beata96
Posty: 21
Rejestracja: 4 lip 2015, o 10:02

Re: Dodatkowy nabór

Post autor: beata96 »

Dziekuje Wam bardzo za odpowiedzi czy moglabym prosic kogos o rade? Otoz marzylam caly czas o farmacji, zreszta nadal marze. Jednak matura mi nie poszla tak jak miala pojsc (walnelam sie na kilku zadaniach) i zapewne braknie mi kilku punktow. Mam ich 135, skladalam na farmacje na wszystkie uczelnia w Polsce, jednak nie wybralam zadnego kierunku jako awaryjnego, czego teraz bardzo bardzo zaluje. Moglam zlozyc na analityke i juz gdzies pewnie bym sie dostala i wiedziala na czym stoje, a takto wiekoszosc znajomych juz sie podostawala na wymarzone kierunki, powynajmowala mieszkania a ja w takim czarnym punkcie. Gdyby moze jeszcze te progi nie skoczyly tak w gore to w tamtym roku z taka punktacja dostalabym sie we wrzesniu na jakas uczelnie ale w takiej sytuacji nie mam co marzyc. I pytanie co radzilibyscie mi teraz zrobic? Isc na jakas biologie czy chemie? I dam rade poprawic za rok mature zeby dostac sie na farmacje? Ktos moze wie jak wygladaja takie studia? Chodzi mi o zajecia. Fajnie gdyby jakies przedmioty przydalyby mi sie do nauki do matury. Bardzo prosze kogos o rade, jestem zalamana, nie wiem co robic.

karola_95
Posty: 14
Rejestracja: 20 lip 2015, o 19:29

Re: Dodatkowy nabór

Post autor: karola_95 »

Polecam iść do szkoły policealnej na technika farm. Dziennie. Ja poszłam i nie żałuję. Poprawiłam Maturę I Udało Się dostac W Tym Roku Lekko Pogodzić Naukę W Szkole I Do Matury

beata96
Posty: 21
Rejestracja: 4 lip 2015, o 10:02

Re: Dodatkowy nabór

Post autor: beata96 »

Ooo fajnie nie pomyslalam o tym a poszlas w swoim miescie? U mnie niestety nie mam takiej mozliwosci, gdyz mieszkam w malym miasteczku. Dodam jeszcze, ze chcialabym juz sie przeprowadzic do duzego miasta, gdzie pozniej juz bym studiowala, bo teraz tez juz siedzialam caly rok w domu przygotowujac sie do matury z biologii i chemii gdyz wczesniej ich nie zdawalam i drugiego bym nie wytrzymala w domu.

karola_95
Posty: 14
Rejestracja: 20 lip 2015, o 19:29

Re: Dodatkowy nabór

Post autor: karola_95 »

Ja w zielonej górze byłam w szkole policealnej a teraz będę studiowała w poznaniu poszukaj w necie czy są szkoły tech. Farm. W mieście w którym chcesz studiować

beata96
Posty: 21
Rejestracja: 4 lip 2015, o 10:02

Re: Dodatkowy nabór

Post autor: beata96 »

karola_95, ale Ty mieszkasz tez w Zielonej Gorze?
karola_95
Posty: 14
Rejestracja: 20 lip 2015, o 19:29

Re: Dodatkowy nabór

Post autor: karola_95 »

Nie, 70 km od zielonej. Mieszkałam rok ba stancji

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości