Lekarski - Materiały/książki na pierwszy rok

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
szska
Posty: 505
Rejestracja: 6 mar 2011, o 09:22

Re: Lekarski - Materiały/książki na pierwszy rok

Post autor: szska »

Polskiego sie totalnie nie opłaca. Tak jak pisze kolega wyżej: łacina albo angielski. Z tego co ostatnio widziałam ten nowy angielski Sobotta to troche jak wydanie z podręcznikiem nawet, ale najlepiej lecieć skawina+atlas
kgraczykowska
Posty: 13
Rejestracja: 14 lip 2015, o 19:16

Re: Lekarski - Materiały/książki na pierwszy rok

Post autor: kgraczykowska »

Właśnie ten angielski wydaje mi się najbardziej sensowny, dzieki
rozekkwidzyn
Posty: 143
Rejestracja: 12 maja 2010, o 06:07

Re: Lekarski - Materiały/książki na pierwszy rok

Post autor: rozekkwidzyn »

Ogólnie Sobotta, to raczej słaby pomysł, zdecydowanie lepiej mieć nettera moim zdaniem. Praktyczniejszy atlas. Wszystko w jednym tomie, tańszy, większość osób go ma.

zuagua

Re: Lekarski - Materiały/książki na pierwszy rok

Post autor: zuagua »

Mam jeszcze pytanie odnośnie Sobotty, bo nie wiem, czy dobrze zrozumiałam - do wyboru jest wydanie po polsku (z łac.nomenklaturą) i po angielsku, tak? Pytam, bo waham się, które kupić. Angielskie jest dżo droższe, ale jeśli łatwiej się uczyć z niego to jestem w stanie w to zainwestować
Matjozi
Posty: 206
Rejestracja: 17 lip 2012, o 20:41

Re: Lekarski - Materiały/książki na pierwszy rok

Post autor: Matjozi »

Język możesz sobie chyba wybrać. Weź sobie które wolisz, byle byś znała nazwy polskie i łacińskie/angielskie W Bochenku i Skawinie są zawsze po polsku i łacinie.
Kar-ola
Posty: 1
Rejestracja: 1 sie 2019, o 12:48

Re: Lekarski - Materiały/książki na pierwszy rok

Post autor: Kar-ola »

Odświeżam wątek :)

Będę bardzo wdzięczna za udzielenie informacji odnośnie wyprawki na 1 rok lekarskiego na CM UMK - książki, skrypty, materiały. Jaka literatura obowiązuje? :)
PM_YOUR_PLANT_PHOTO
Posty: 102
Rejestracja: 17 wrz 2018, o 20:04

Re: Lekarski - Materiały/książki na pierwszy rok

Post autor: PM_YOUR_PLANT_PHOTO »

Zobacz na stronie Wydzialu, czy powstal juz Sylabus, ktory mozna poczytac bez logowania sie do tego smiesznego USOSa.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości