ile zbiorów zadań

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
paulinaa3678
Posty: 16
Rejestracja: 30 lip 2015, o 11:52

ile zbiorów zadań

Post autor: paulinaa3678 »

Ile zbiorów zadań przerobiliście do matury z biologii, chemii i matematyki rozszerzonej ? Zastanawiam się ile i jakie kupić bo chciałabym teraz skompletować swoją maturalną biblioteczkę. Od razu powiedzcie po ile godzin dziennie siedzieliscie nad tymi zadaniami
Loa_Loa
Posty: 364
Rejestracja: 22 lip 2015, o 22:03

Re: ile zbiorów zadań

Post autor: Loa_Loa »

Mogę się wypowiedzieć na temat chemii, bo ją dobrze napisałam
So.:
Jeśli chodzi o zbiory, to polecam zbiory z Pazdry (ćwiczenia, Kosztołowicza i zbiór zadań Pazdry), Teraz Maturę z NE, Witowskich, Dużo arkuszy Wystarczyło na wysoki wynik

Podręczniki: Rożak/Pazdro
Repetytoria: Krzeczkowska/WSIP
adamantan
Posty: 1489
Rejestracja: 2 wrz 2009, o 13:00

Re: ile zbiorów zadań

Post autor: adamantan »

Ja bym bezpośrednio nie przeliczał na ilość zbiorów zadań, ani nawet na ilość zadań przerobionych.
Przykładowo z chemii rozszerzonej trzeba własnoręcznie zrobić minimum 2000 - 3000 zadań. Powiedziałbym, że to taki dolny limit.
Są osoby, które po takiej ilości zadań umieją tak przyswoić sobie wiedzę i umiejętności, aby napisać maturę na min. 90%.
Czasem jednak zdarza się, że dany uczeń pomimo przerobienia 10000 zadań, nie daje rady z zadaniami nieco inaczej sformułowanymi. A więc jest to cecha osobnicza. Najlepiej przerobić wszystkie zadania, jakie wpadną w ręce, które są na poziomie matury.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości