Farmacja Kandydaci 2015/2016

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
Paulinaa212117
Posty: 47
Rejestracja: 2 lip 2015, o 18:24

Re: Farmacja Kandydaci 2015/2016

Post autor: Paulinaa212117 »

sojken pisze:Ktoś ma jakąś info kiedy WUM się ruszy?
ponawiam pytanie
Paulinaa212117
Posty: 47
Rejestracja: 2 lip 2015, o 18:24

Re: Farmacja Kandydaci 2015/2016

Post autor: Paulinaa212117 »

ja ogolnie słyszałam że niby po podpisaniu umow,ale no jak jest komunikat na stronie WUM to napisane jest,ze ew. dalsza rekrutacja zacznie się w trzeciej dekadzie sierpnia wieć wychodziłoby że od 31 sierpnia?
sojken
Posty: 51
Rejestracja: 16 lip 2015, o 15:56

Re: Farmacja Kandydaci 2015/2016

Post autor: sojken »

Trzecia dekada to po 20 sierpnia a mamy już 26 a tu nic się nie dzieje. A do kiedy podpisywanie umów?
Awatar użytkownika
kokardka
Posty: 1964
Rejestracja: 3 kwie 2013, o 17:10

Re: Farmacja Kandydaci 2015/2016

Post autor: kokardka »

WUM nigdy nie robił list w sierpniu, najszybciej spodziewajcie się koło 5-6 września jak będzie już po I turze podpisywania umów, tak w ostatnich latach było.
Paulinaa212117
Posty: 47
Rejestracja: 2 lip 2015, o 18:24

Re: Farmacja Kandydaci 2015/2016

Post autor: Paulinaa212117 »

kokardka pisze:WUM nigdy nie robił list w sierpniu, najszybciej spodziewajcie się koło 5-6 września jak będzie już po I turze podpisywania umów, tak w ostatnich latach było.
a jak wygląda takie wznowienie rekrutacji Znów pojawiają się wiadomości na koncie, czy tym razem dzwonią czy jak?
Janek
Posty: 59
Rejestracja: 5 gru 2008, o 17:35

Re: Farmacja Kandydaci 2015/2016

Post autor: Janek »

Przyłączam się do pytania koleżanki. Dostałem już decyzję z UJ negatywną na ePUAP i zastanawiam się czy odbierać czy nie |
Czy po odebraniu decyzji też się uczestniczy w tych wrześniowych rekrutacjach?
Hogwartnik
Posty: 737
Rejestracja: 5 lip 2011, o 11:39

Re: Farmacja Kandydaci 2015/2016

Post autor: Hogwartnik »

Janek pisze:Przyłączam się do pytania koleżanki. Dostałem już decyzję z UJ negatywną na ePUAP i zastanawiam się czy odbierać czy nie |
Czy po odebraniu decyzji też się uczestniczy w tych wrześniowych rekrutacjach?
Bierze się udział w dalszej rekrutacji. Tylko ta dalsza rekrutacja zaczyna się tak w połowie września i dzwonią z biura rekrutacji i zmieniają wtedy decyzje na koncie erk, żeby wydrukować to podanie.
Awatar użytkownika
kokardka
Posty: 1964
Rejestracja: 3 kwie 2013, o 17:10

Re: Farmacja Kandydaci 2015/2016

Post autor: kokardka »

Paulinaa212117 pisze:
kokardka pisze:WUM nigdy nie robił list w sierpniu, najszybciej spodziewajcie się koło 5-6 września jak będzie już po I turze podpisywania umów, tak w ostatnich latach było.
a jak wygląda takie wznowienie rekrutacji Znów pojawiają się wiadomości na koncie, czy tym razem dzwonią czy jak?
na WUMie pojawiają się znowu komunikaty, a dzwonią raczej pod koniec września ale nie wiem dokładnie.
jakubstephaniak
Posty: 7
Rejestracja: 20 lip 2015, o 09:14

Re: Farmacja Kandydaci 2015/2016

Post autor: jakubstephaniak »

a ja się spytam, czy jest ktoś kto powie jak wygląda 1 rok na GUMedzie, ma może swój plan żeby to zobaczyć mniej więcej, jak zaczyna się rok, te systemy elektroniczne, fakultety, no tak wiecie, wszystko co wypada wiedzieć?
voir
Posty: 3
Rejestracja: 9 sie 2015, o 13:09

Re: Farmacja Kandydaci 2015/2016

Post autor: voir »

Hej, od tego roku będę studentką farmacji na UMP, w związku z tym mam pytanie gdzie odbywają się zajęcia i na jakich ulicach najczęściej? Trzeba coś obowiązkowo zakupić (fartuch, książki itp.)? Czy jest coś, co powinnam wiedzieć ogólnie?
mp7986
Posty: 31
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:21

Re: Farmacja Kandydaci 2015/2016

Post autor: mp7986 »

Z tego co kojarze to zajecia odbywaja sie na Święcickiego, Przybyszewskiego, Bukowskiej?, Marcelińskiej, ale co do kupowania fartuchow nie wiem chociaz bardzo chcialabym to wiedzieć.

Hogwartnik
Posty: 737
Rejestracja: 5 lip 2011, o 11:39

Re: Farmacja Kandydaci 2015/2016

Post autor: Hogwartnik »

Co prawda nie studiuje w Poznaniu, ale fartuch na pewno sie przyda na jakakolwiek chemie jeszcze czesto wymagaja butow na zmiane, ale to na pewno mozna sie wstrzymac i na pierwszych zajeciach powinno byc jakies bhp i tam powiedza co i jak. Ksiazek chyba nie warto kupowac, lepiej znalezc kogos z roku wyzej i zapytac z jakich najlepiej sie uczyc i wypozyczyc z biblioteki poza tym zeszyty, kartki, kto co woli do notowania na wykladach.
AkrobataCzłowiekDuch
Posty: 187
Rejestracja: 30 cze 2014, o 09:47

Re: Farmacja Kandydaci 2015/2016

Post autor: AkrobataCzłowiekDuch »

voir pisze:Hej, od tego roku będę studentką farmacji na UMP, w związku z tym mam pytanie gdzie odbywają się zajęcia i na jakich ulicach najczęściej? Trzeba coś obowiązkowo zakupić (fartuch, książki itp.)? Czy jest coś, co powinnam wiedzieć ogólnie?
Fartuch jest potrzebny na labki z chemii, a potem w drugim semestrze na ćwiki z anatomii w salach prosektoryjnych. co do książek na I roku, ja osobiście uważam, że to jest zawracanie sobie dupy, przez cały rok nie otworzyłem ani jednej książki, polegałem tylko i wyłącznie na materiałach i zdałem wszystko w pierwszym terminie co do zajęć, wszystkie informacje o miejscu zajęć są podane w planie, wystarczy znaleźć sobie plan na semestr zimowy na I rok farmacji i tam jest wszystko dokładnie podane
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości