Weterynaria Kandydaci 2015/2016

Wybór uczelni medycznej o kierunku weterynarii. Pomoc i opinie przy punktacji i rekrutacji na studia weterynaryjne. Leczyć zwierzęta duże czy małe.
magdalena007
Posty: 47
Rejestracja: 1 lip 2015, o 17:24

Re: Weterynaria Kandydaci 2015/2016

Post autor: magdalena007 »

Ja rowniez a mam jeszcze pytanie czy wy tezbzrobiliscie podobnie wybierajac niezbyt wysoki poziom angielskiego zeby jeszcze tego sie nie musiec uczyc?:D czy tylko ja zrobilam z siebie debila biorac poziom a2?:D

Awatar użytkownika
Reptilia
Posty: 685
Rejestracja: 4 lis 2013, o 20:57

Re: Weterynaria Kandydaci 2015/2016

Post autor: Reptilia »

magdalena007 pisze:Ja rowniez a mam jeszcze pytanie czy wy tezbzrobiliscie podobnie wybierajac niezbyt wysoki poziom angielskiego zeby jeszcze tego sie nie musiec uczyc?:D czy tylko ja zrobilam z siebie debila biorac poziom a2?
Tez wzięłam A2 zeby sie nie męczyć :d

Teraz ja mam pytanie, będziesz ktos z Was mieszkać w akademiku na Dobrzanskiego? Tylko tak sa pokoje jednosobowe, niestety
enturie
Posty: 17
Rejestracja: 18 lip 2015, o 11:27

Re: Weterynaria Kandydaci 2015/2016

Post autor: enturie »

Zadzwoniłam do Lublina dzisiaj i powiedzieli mi, że nie wiedzą z czym wiąże się zmiana miejsca na liście rezerwowej. Kolejna lista powinna być w okolicach środy i rzeczywiście usłyszałam, że powinnam się dostać ze swoimi punktami.Więc może macie racje, ze warto poczekać jeszcze.

magdalena007
Posty: 47
Rejestracja: 1 lip 2015, o 17:24

Re: Weterynaria Kandydaci 2015/2016

Post autor: magdalena007 »

magdalena007 pisze:Ja rowniez a mam jeszcze pytanie czy wy tezbzrobiliscie podobnie wybierajac niezbyt wysoki poziom angielskiego zeby jeszcze tego sie nie musiec uczyc?:D
Tez wzięłam A2 zeby sie nie męczyć :d

Ooo to dobrze ze beda podobnie myslacy ludzie
wielkaniewiadoma
Posty: 43
Rejestracja: 8 lip 2015, o 19:19

Re: Weterynaria Kandydaci 2015/2016

Post autor: wielkaniewiadoma »

Wiadomo coś NT Lublina stacjonarnych? Będzie spadek do 280?

Awatar użytkownika
panienkar
Posty: 95
Rejestracja: 27 sie 2015, o 18:15

Re: Weterynaria Kandydaci 2015/2016

Post autor: panienkar »

enturie pisze:Zadzwoniłam do Lublina dzisiaj i powiedzieli mi, że nie wiedzą z czym wiąże się zmiana miejsca na liście rezerwowej. Kolejna lista powinna być w okolicach środy i rzeczywiście usłyszałam, że powinnam się dostać ze swoimi punktami.Więc może macie racje, ze warto poczekać jeszcze.
Też dzisiaj dzwoniłam i pani mi powiedziała, że jest również szansa, że i ja się dostanę ze swoim beznadziejnym wynikiem (166). Więc Ty się pakuj i powodzenia.
magdalena007 pisze:Ooo to dobrze ze beda podobnie myslacy ludzie
Nie pomyślałam i wybrałam B2.
LuckySonia
Posty: 168
Rejestracja: 8 paź 2014, o 13:38

Re: Weterynaria Kandydaci 2015/2016

Post autor: LuckySonia »

Dziewczyny, bez nerwow Ogolnie wiadomo,ze najlepsi dostaja sie we wrzesniu Ponoc brdzo malo ludzi zlozylo papiery,takze luz.

Nitrogliceryna
Posty: 11
Rejestracja: 29 cze 2014, o 12:56

Re: Weterynaria Kandydaci 2015/2016

Post autor: Nitrogliceryna »

A ja mam taka rozkminę dziś. ściągnęłam sobie ostatnio Lutnickiego - osteologię, żeby zobaczyć jak wygląda przykładowo materiał do wykucia i się szczerze powiedziawszy przeraziłam tam jest prawie, że kazda kość osobno opisana i jeszcze porównana na kilku gatunkach. Czy faktycznie to wszystko trzeba wykuć czy może podczas zajęć w prosektorium prowadzący tlumacza co jest wymagane, na co trzeba zwrócić uwagę, może jakies bardziej główne kości czy ten teges czy wszystko jak leci, wszystkie kości, kosteczki trzeba umieć opisać/rozpoznać? Ktoś może mnie uświadomić? :d

Awatar użytkownika
Kas_ia
Posty: 244
Rejestracja: 17 maja 2012, o 16:05

Re: Weterynaria Kandydaci 2015/2016

Post autor: Kas_ia »

Nitrogliceryna pisze:A ja mam taka rozkminę dziś. ściągnęłam sobie ostatnio Lutnickiego - osteologię, żeby zobaczyć jak wygląda przykładowo materiał do wykucia i się szczerze powiedziawszy przeraziłam tam jest prawie, że kazda kość osobno opisana i jeszcze porównana na kilku gatunkach. Czy faktycznie to wszystko trzeba wykuć czy może podczas zajęć w prosektorium prowadzący tlumacza co jest wymagane, na co trzeba zwrócić uwagę, może jakies bardziej główne kości czy ten teges czy wszystko jak leci, wszystkie kości, kosteczki trzeba umieć opisać/rozpoznać? Ktoś może mnie uświadomić? :d

No generalnie to wszystko. Ale to jest tylko przerazające za pierwszym razem - serio Mi tez się to wydawało na początku nie do ogarniecia i sie zastanawialam jak ja sie tego naucze W rzeczywistosci jest tak, ze jak się ma kosc w ręku i sie leci po kolei z ksiazka i to powtarza an glos, to naprawde da sie tego nauczyc Zwlaszcza, jesli sie uczy z kims, wtedy calkiem sprawnie idzie. Z łaciną na poczatku jest ciezko, bo sie takie nazwy pierwszy raz widzi na oczy, a potem juz wchodzi w głowę i przy uczeniu sie miesni/splanchnologii nie ma z tym problemu
Są duzo bardziej przerazające rzeczy niz kosci i cała anatomia Ale rozumiem Twoje przerazenie, bo tez tak miałam
Nitrogliceryna
Posty: 11
Rejestracja: 29 cze 2014, o 12:56

Re: Weterynaria Kandydaci 2015/2016

Post autor: Nitrogliceryna »

No skoro tak mówisz to uwierzę ci na słowo a to co jest takie jeszcze gorsze od tej anatomii np.? d

claudia15
Posty: 15
Rejestracja: 28 maja 2015, o 10:31

Re: Weterynaria Kandydaci 2015/2016

Post autor: claudia15 »

Reptilia pisze:
magdalena007 pisze:Ja rowniez a mam jeszcze pytanie czy wy tezbzrobiliscie podobnie wybierajac niezbyt wysoki poziom angielskiego zeby jeszcze tego sie nie musiec uczyc?:D czy tylko ja zrobilam z siebie debila biorac poziom a2?
Tez wzięłam A2 zeby sie nie męczyć :d

Teraz ja mam pytanie, będziesz ktos z Was mieszkać w akademiku na Dobrzanskiego? Tylko tak sa pokoje jednosobowe, niestety


Ja się wybieram na Dobrzańskiego, ale do dwuosobowego xd
Awatar użytkownika
panienkar
Posty: 95
Rejestracja: 27 sie 2015, o 18:15

Re: Weterynaria Kandydaci 2015/2016

Post autor: panienkar »

LuckySonia pisze:Dziewczyny, bez nerwow Ogolnie wiadomo,ze najlepsi dostaja sie we wrzesniu Ponoc brdzo malo ludzi zlozylo papiery,takze luz.

W sumie to nie wiem czy tak bez nerwów. Jak dzwonilam w piątek to Już mieli 35/45 osób przyjętych na 90 miejsc. I strasznie się boję
LuckySonia
Posty: 168
Rejestracja: 8 paź 2014, o 13:38

Re: Weterynaria Kandydaci 2015/2016

Post autor: LuckySonia »

To ze zlozylo tyle osob to nie znaczy ze oni wszyscy pojda na niestacjo. Po pierwsze nie zakonczyly sie rekrutacje na lekach i.t.p. ,czesc zlozyla z nadzieja ze przeniosa ich na stacjo o czym niektorzy tu pisali a ina pewno nie pojda na niestacjo i we wrzesniu planuja wycofac dokumenty badz nie dostarczyc umowy co jest rownoznaczne z wykresleniem. Poza tym zawsze uczelnia przyjmuje wiecej osob.

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości