Najlepszy, najobszerniejszy podręcznik do histologii

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
StudentIB
Posty: 1
Rejestracja: 6 lip 2015, o 16:58

Najlepszy, najobszerniejszy podręcznik do histologii

Post autor: StudentIB »

Witam,

szukam najlepszego podręcznika do histologii. Przede wszystkim pod względem obszerności. Chciałbym, żeby zawierał jak najwięcej informacji. Na przystępności mi nie zależy, bo nie będę się z niego uczyć do jakichś testów (potrzebny mi jest do przyszłej pracy). Z tego co wiem najlepsze są następujące podręczniki: Ostrowski, Sawicki, Zabel oraz ewentualnie Cichocki i Wheater. Który z nich wybrać ?

Z góry dziękuję za pomoc
Ullaaa
Posty: 10
Rejestracja: 31 maja 2014, o 13:49

Re: Najlepszy, najobszerniejszy podręcznik do histologii

Post autor: Ullaaa »

Uczyłam się z Sawickiego. Jak dla mnie wystarczająco obszerny".
WhiteMatter
Posty: 5
Rejestracja: 14 sie 2015, o 09:50

Re: Najlepszy, najobszerniejszy podręcznik do histologii

Post autor: WhiteMatter »

Sawicki. chyba ze jest jakieś wznowienie Ostrowskiego. Whether ma fajne obrazki ale jako podręcznik jest mniej obszerny. Najobszerniejszy jest Ostrowski ale bardzo stary jest i juz raczej trochę nieaktualny

Awatar użytkownika
Agher
Posty: 1157
Rejestracja: 11 sie 2009, o 14:35

Re: Najlepszy, najobszerniejszy podręcznik do histologii

Post autor: Agher »

Jeżeli to faktycznie ma być do pracy, a nie na studia to pozostaje tylko literatura anglojęzyczna. Polskie podręczniki są albo nieaktualne, albo mało szczegółowe jak na ten etap.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 63 gości