Akademiki- WUM (domy studenta) :)

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Laura224
Posty: 1
Rejestracja: 15 cze 2015, o 16:53

Akademiki- WUM (domy studenta) :)

Post autor: Laura224 »

Hejka
Mam pytanko odnośnie jak w tytule, akademików na Uniwersytecie Medycznym w Warszawie. Chodzi mi o obecne warunki jakie panują w akademikach Wybieram się w tym roku na zdrowie publiczne na WUM. Czy w akademikach jest :
1. Jakiś podział piętrami na dane kierunki? (np lekarze tylko z lekarzami ? )
2. Czy są łazienki i kuchnie na korytarzach, co z TV ?
3. Czy są pokoje JEDNOOSOBOWE - dla mnie to bardzo istotne. :lol:
4. Najważniejsze chyba czy te akademiki są dzielone na żeńskie, męskie? Oby nie wolałabym aby jednak na danym piętrze było więcej chłopaków, choćby ze względu na to, iż mniej czasu zajmują w łazience i kuchni zapewne
5. Jak wygląda atmosfera w tych domach, idę raczej sama do Warszawy i czy istnieje możliwość poznania miłych i sympatycznych osób?

Z GÓRY DZIĘKUJĘ ZA UDZIELONĄ KAŻDĄ INFORMACJĘ POZDRAWIAM CIEPLUTKO
Awatar użytkownika
Kaśśśka
Posty: 45
Rejestracja: 21 cze 2011, o 21:17

Re: Akademiki- WUM (domy studenta) :)

Post autor: Kaśśśka »

napiszę jak jest w DS1:
1) brak
2) łazienka i kuchnia na półpiętro w dobrym stanie, jeden telewizor w sali telewizyjnej
3) są, ale bardzo mało i tylko dla doktorantów
4) nie, łazienki też koedukacyjne.

Męskie lub żeńskie, z tego co wiem, to tylko siostry zakonne prowadzą takie akademiki.
5) bardzo dobra, ale zależy też na jakie piętro trafisz
Awatar użytkownika
kinggaas
Posty: 27
Rejestracja: 9 wrz 2012, o 16:36

Re: Akademiki- WUM (domy studenta) :)

Post autor: kinggaas »

Hejhejhej! Jest tu ktoś może kto jest pewny, że idzie do akademika?
ania_1001
Posty: 22
Rejestracja: 2 paź 2014, o 10:16

Re: Akademiki- WUM (domy studenta) :)

Post autor: ania_1001 »

Ja jestem już pewna Otrzymałam miejsce w DS1.
Awatar użytkownika
kinggaas
Posty: 27
Rejestracja: 9 wrz 2012, o 16:36

Re: Akademiki- WUM (domy studenta) :)

Post autor: kinggaas »

Też DS1, a nie wiecie może czy trzeba to jakoś potwierdzać jeszcze w dosie, czy po prostu przyjechać pod koniec września i się zakwaterować? Nie dopytałam i się teraz cykam że przyjadę we wrześniu i się okaże że nie mam gdzie mieszkać
DobreOko
Posty: 40
Rejestracja: 19 maja 2014, o 08:47

Re: Akademiki- WUM (domy studenta) :)

Post autor: DobreOko »

kinggaas pisze:Też DS1, a nie wiecie może czy trzeba to jakoś potwierdzać jeszcze w dosie, czy po prostu przyjechać pod koniec września i się zakwaterować? Nie dopytałam i się teraz cykam że przyjadę we wrześniu i się okaże że nie mam gdzie mieszkać
Nic nie trzeba potwierdzać, kierowniczka ma już pewnie podzielone pokoje, tak że spoko miejsca ci nie braknie. Inna rzecz z kim trafisz do pokoju, ja trafiłam słabo ale później się przeniosłam do innego pokoju i było już ok
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości