Zeszyty

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Niyoshi
Posty: 47
Rejestracja: 5 lut 2014, o 17:45

Zeszyty

Post autor: Niyoshi »

Może głupie pytanie zadam, ale na stronach katedr nie ma jeszcze wszystkich informacji. Ile i jakie zeszyty będziemy potrzebowali na pierwszym roku? No i jakie przybory?
Czytałam, że na histologię ma być czysty zeszyt i do tego kredki, ale co z resztą, to nie mam zielonego pojęcia.

Z góry dziękuję za odpowiedź
merciness
Posty: 58
Rejestracja: 6 wrz 2014, o 19:09

Re: Zeszyty

Post autor: merciness »

W kato:
Histologia: czysty zeszyt, format dowolny, tak z 60 stron żeby miał (zależy jak duze rysunki chcesz robic d) no i kredki, ewentualnie jakiś ołówek jeszcze. Kilka odcieniu różu, fioletu, no i te standardowe tez sie czasem przydają.
Biolomolo - czysty zeszyt, format dowolny, ale mi wystarczył 32 kartkowy mały. Bo tam tylko parę ćwiczeń trzeba zrobić, można notować prelekcje.

No i to tyle, polecam też mieć jakiś np wielofunkcyjny zeszyt na notatki z zajęć, jak czasem trzeba zrobić, napisać wejściówki czy jakieś zadanie z ang.
Niyoshi
Posty: 47
Rejestracja: 5 lut 2014, o 17:45

Re: Zeszyty

Post autor: Niyoshi »

Czyli na anatomię, jakąś tam biofizykę itd. to taki wielofunkcyjny zeszyt wystarczy?

merciness
Posty: 58
Rejestracja: 6 wrz 2014, o 19:09

Re: Zeszyty

Post autor: merciness »

dokładnie tak, bo one nie są obowiązkowe nawet możesz nosić kilka kartek luzem
Awatar użytkownika
terrible_justyna
Posty: 630
Rejestracja: 13 lip 2012, o 18:41

Re: Zeszyty

Post autor: terrible_justyna »

W Zabrzu podobnie - gładki do histo, biolomolo i genetyki. Pozostałe przedmioty co kto woli. Ja miałam zeszyt do medycyny", czyli gruby kołonotatnik, w którym notowałam wszystko co potrzebowałam To nie szkoła, gdzie nauczyciele pilnują zeszycików :p
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 4 gości