kupię materiały na I rok

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
slimshadyy
Posty: 5
Rejestracja: 21 lip 2015, o 10:20

kupię materiały na I rok

Post autor: slimshadyy »

Witam! ma ktoś może do sprzedania materiały na I rok? ( bardziej chodzi mi o giełdy, notatki itp cokolwiek co przydałoby sie na egzaminach i kołach) byłabym wdzięczna za odpowiedź
madzia6490

Re: kupię materiały na I rok

Post autor: madzia6490 »

hej ja mam materiały, właśnie giełdy, kserówki i całą resztę, fajnie przejrzyście ułożone całość nagram na płytkę, koszt 30 zł plus przesyłka (jakieś 5,50 zł)
grzwlod
Posty: 15
Rejestracja: 27 lut 2015, o 10:54

Re: kupię materiały na I rok

Post autor: grzwlod »

jak chcesz to kupuj ale wszystko wam udostepnia starsze rozczniki na poczatku roku, wiec wg mnie to troche nieoplacalne
ania2803
Posty: 1
Rejestracja: 22 lip 2015, o 14:23

Re: kupię materiały na I rok

Post autor: ania2803 »

[at] podasz jakiś kontakt do siebie? również jestem zainteresowana materiałami
wojtass
Posty: 250
Rejestracja: 2 sie 2009, o 20:27

Re: kupię materiały na I rok

Post autor: wojtass »

nie no, sprzedawanie materiałów które są dostępne za darmo na chomikach to trochę żydzenie jak dla mnie. ewentualnie trzeba by było za transfer na chomiku z 5zł zapłacić.

chomiki: lachosia, sphincterani, devitto, oshumerus, umed.onelove hmmmmm chyba tyle.
hasła na priv jak coś

a reszte dadzą wam starsze roczniki jak się ogarniecie na początku.
bioman
Posty: 718
Rejestracja: 24 wrz 2010, o 18:08

Re: kupię materiały na I rok

Post autor: bioman »

Ja mogę zaproponować dobre materiały z biologii medycznej. Sam je opracowałem w ciągu roku, więc są aktualne i cacy - wydrukowane + w PDFie.
Mam też Nettera, najnowszą edycje 6 z angielskim mianownictwem jeśli ktoś byłby zainteresowany.
Karmina
Posty: 4
Rejestracja: 2 wrz 2015, o 12:44

Re: kupię materiały na I rok

Post autor: Karmina »

hej ja mam giełdy, wykłady, książki wszystko na I rok a jaki kierunek?
Tersten
Posty: 9
Rejestracja: 3 lip 2015, o 10:58

Re: kupię materiały na I rok

Post autor: Tersten »

Karmina pisze:hej ja mam giełdy, wykłady, książki wszystko na I rok a jaki kierunek?
Pewnie lek lub woj-lek. To jest forum lekarskiego
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości