ŚUM KATOWICE - koła naukowe

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
teardrop0896
Posty: 67
Rejestracja: 19 lut 2013, o 18:30

ŚUM KATOWICE - koła naukowe

Post autor: teardrop0896 »

jak w temacie - czy ktos orientuje sie od ktorego roku mozna przystapic do takiego kola, jakie sa zobowiazania wynikajace z takiej przynaleznosci a jakie korzysci no i jakie kola polecacie
Z gory dzieki za odpowiedz
Awatar użytkownika
Dellarin
Posty: 256
Rejestracja: 14 gru 2012, o 15:41

Re: ŚUM KATOWICE - koła naukowe

Post autor: Dellarin »

Podbijam temat, też jestem ciekawa, ale bardziej w kwestii wydziału w Zabrzu )
Awatar użytkownika
Rafau
Posty: 99
Rejestracja: 20 lip 2012, o 13:10

Re: ŚUM KATOWICE - koła naukowe

Post autor: Rafau »

W większości kół nie ma wymagań odnośnie roku studiów. U nas ludzie na chirurgii siedzieli na dyżurach już na 2 roku. Jeśli się czymś jarasz nie musisz na nic czekać, ale z drugiej strony lepiej traktować to jako coś ekstra, gdy masz ogarnięte bieżące zaliczenia(imo)
Awatar użytkownika
terrible_justyna
Posty: 630
Rejestracja: 13 lip 2012, o 18:41

Re: ŚUM KATOWICE - koła naukowe

Post autor: terrible_justyna »

Dellarin, niby nie ma ograniczeń, ale na koła kliniczne raczej nie chodzą ludzie poniżej 3 roku. dlaczego? bo nie mają zielonego pojęcia o praktycznej wiedzy. koła przedkliniczne są dość mocno okupowane przez ludzi z 1,2 roku. i tak jak przedmówca uważam, że koło to coś ekstra, jeśli nie jesteś w stanie poradzić sobie z bieżącym materiałem to lepiej odpuścić koła.

ja jestem w kole pediatrycznym w zabrzu - regularnie spotykamy się z kołem, omawiamy różne przypadki kliniczne, metody leczenia, przygotowujemy prace naukowe pod okiem prowadzącego. ponadto każdy indywidualnie chodzi sobie na oddział/izbę przyjęć, przyczepia się do lekarzy aby nauczyć się i zobaczyć coś więcej niż na zajęciach
Jagla
Posty: 130
Rejestracja: 7 wrz 2009, o 13:41

Re: ŚUM KATOWICE - koła naukowe

Post autor: Jagla »

A czy ktoś mógłby coś powiedzieć na temat koła biologii molekularnej i genetyki w Katowicach ? Czy można się do niego zapisać po 1 roku i żeby to zrobić trzeba porozmawiać z opiekunem koła ? Są jakieś terminy do kiedy trzeba to zrobić ?
Awatar użytkownika
DearWhoever
Posty: 61
Rejestracja: 8 cze 2013, o 12:56

Re: ŚUM KATOWICE - koła naukowe

Post autor: DearWhoever »

To ktoś chodzi na koło z biolo molo ? Odechce Ci się po tym semestrze ( jeśli idziesz na 1 rok)
Awatar użytkownika
luk
Posty: 250
Rejestracja: 7 cze 2010, o 13:04

Re: ŚUM KATOWICE - koła naukowe

Post autor: luk »

Ja chodze na to koło biolo-molo. Nic sie tam nie dzieje serio. W całym roku były 3 spotkania z których nic nie wyniosłem. Jak chcecie coś wiedzieć wiecej to priv
Awatar użytkownika
teardrop0896
Posty: 67
Rejestracja: 19 lut 2013, o 18:30

Re: ŚUM KATOWICE - koła naukowe

Post autor: teardrop0896 »

a jakie kolo polecacie (II rok)?
Awatar użytkownika
teardrop0896
Posty: 67
Rejestracja: 19 lut 2013, o 18:30

Re: ŚUM KATOWICE - koła naukowe

Post autor: teardrop0896 »

Dodam, że nie interesuje mnie biolo molo, jeden semestr tego dziadostwa to wystarczająco dużo
Awatar użytkownika
luk
Posty: 250
Rejestracja: 7 cze 2010, o 13:04

Re: ŚUM KATOWICE - koła naukowe

Post autor: luk »

Z tego co wiem po 1 roku masz do wyboru albo biolo molo albo anatomiczne.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości