Campbell a Ville

Masz problem z biologią na lekcjach? Czegoś nie rozumiesz? Potrzebujesz pomocy w rozwiązaniu zadań? Napisz o tym na forum!
skupzlomu
Posty: 25
Rejestracja: 10 lip 2015, o 20:50

Campbell a Ville

Post autor: skupzlomu »

Hej. Z pewnością na forum jest niejeden posiadacz biologii Campbella, być może są i tacy, którzy posiadają obydwie książki zastanawiam się co kryje w sobie ten pierwszy tytuł. Czy jest sens dokupić jeszcze Campbella? Nie miałem nigdzie styczności z tą książką, słyszałem, że jest dobra, ale po spisie wnioskuję, że treść jest podobna. Dodatkowo mam sporo książek do każdego działu, dosyć obszernych, nurtuje mnie tylko ten Campbell, czy dowiem się z niego coś jeszcze? Pytam raczej pod kątem matury, ale też lubię wiedzieć coś więcej niż muszę. Pozdrawiam
skupzlomu
Posty: 25
Rejestracja: 10 lip 2015, o 20:50

Re: Campbell a Ville

Post autor: skupzlomu »

Nie mogę edytować, wiec double.

Chciałbym zapytać jeszcze o zbiorki, które mogą przydać się do matury co warto kupić? Posiadam Bukałe z 2002r. , Witowskiego i ABC maturalne z 2009 roku oraz omege 2012 (tj. arkusze z matur i zadania autorskie), wszystkie matury PR i PP próbne oraz główne.

Chodzi mi o zbiory z fajnymi odpowiedziami, bez czy z zadaniami zamkniętymi mnie nie interesują.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości