Mieszkanie - lokalizacja

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
DaRtr
Posty: 1
Rejestracja: 10 sie 2015, o 11:11

Mieszkanie - lokalizacja

Post autor: DaRtr »

Witam.

Chciałbym się dowiedzieć od starszych kolegów gdzie szukać mieszkania w Poznaniu, aby mieć blisko na większość zajęć (kierunek lekarski). Wiem ogólnie, że Grunwald, Łazarz, Jeżyce, ale to są dość rozległe tereny. Mógłby ktoś wypisać ulice. Zależy mi na tym, by na większość zajęć móc dojść spacerkiem, o ile to w ogóle w Poznaniu możliwe Nie chciałbym aby się okazało w październiku, że muszę dojeżdżać po kilkadziesiąt minut, stąd moja prośba do was.

Dzięki
vbora
Posty: 19
Rejestracja: 13 mar 2013, o 17:44

Re: Mieszkanie - lokalizacja

Post autor: vbora »

Ciężko tak odpowiedzieć, ale ulice Grunwaldzka(początek), Wojskowa, Ułańska, Bukowska (zależy od numeru), okolice targów, Dąbrowskiego (przy teatralce) moim zdaniem tak mniej więcej te okolice
Awatar użytkownika
liath
Posty: 394
Rejestracja: 29 gru 2011, o 21:15

Re: Mieszkanie - lokalizacja

Post autor: liath »

Polecam wpisać Święcickiego 6 (bo tam najwięcej zajęć) i adres danego mieszkania na jakdojadę.pl i sprawdzać jaki jest dojazd. Najlepsza opcja chyba.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości