3 termin egzaminu z chemii

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
korhli
Posty: 17
Rejestracja: 9 wrz 2015, o 15:31

3 termin egzaminu z chemii

Post autor: korhli »

Witam, czy ktoś miał przyjemność lub zna uczestnika tej zabawy? Jakieś opinie?
wojtass
Posty: 250
Rejestracja: 2 sie 2009, o 20:27

Re: 3 termin egzaminu z chemii

Post autor: wojtass »

Nie mialem ale moj kolega uslyszal przed 3 terminem jak prof mowi do asystentki ten termin zda tyle i tyle osob i potem byla ta czesc ustna na której zdalo tyle ile powiedziala. Ogólnie byly to osoby z najwieksza iloscia pkt na cz. pisemnej. Takze polecam sie spiac

graphgiraffe
Posty: 13
Rejestracja: 18 cze 2013, o 20:15

Re: 3 termin egzaminu z chemii

Post autor: graphgiraffe »

Rok temu miałam tą wątpliwą przyjemność zdawać 3 termin z chemii. Od razu powiem, że nie było tak strasznie jak głosi krążąca opinia. Rok temu 3 termin zdawało sporo osób, nie umiem teraz powiedzieć ile, ale jestem prawie pewna, że powyżej 20. Najpierw była część pisemna, wszystkie pytania otwarte i opisowe, chyba było tylko jedno zadanie (chociaż nie mogę za to ręczyć). Później straszne chwile czekania aż sprawdzą pod drzwiami pani profesor. Kiedy prace były sprawdzone, prof prosiła osoby w 2-3 osobowych grupach do siebie, kiedy część pisemna była napisana super, bez problemu stawiała nawet 4. Obywało się bez zbędnych dyskusji. Ja nie musiałam odpowiadać na żadne pytanie związane z chemią, dostałam 3,5. Koleżanka i innym, którym nie poszło na tyle dobrze zapraszała na dyskusję. Przy czym z tego, co wiem, nie było to jakieś dramatyczne. Pytała po prostu o zadanie, które źle poszło. Z tego, co widziałam, to nawet kiedy ktoś się bardzo przy niej denerwował, to wysyłała go na to żeby przeszedł się na korytarzu. Oczywiście w tym czasie kandydat zbierał potrzebne mu informacje. Podsumowując z tych wielu poprawkowiczów, nie zdały chyba 3-4 osoby, które naprawdę NIC nie umiały. Nie było strasznie, ani atmosfery typu i tak nie zdacie
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości