kiedy zaczynają się zajęcia?

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
meow
Posty: 4
Rejestracja: 4 sie 2015, o 16:20

kiedy zaczynają się zajęcia?

Post autor: meow »

Hej wie ktoś może kiedy zaczynają się zajęcia na naszej uczelni (chyba wszystkie wydziały zaczynają tego samego dnia o ile się nie mylę)? Bo nie ukrywam, że chciałabym już wiedzieć, a jak na razie nigdzie nie widzę żadnych informacji (poza terminami immatrykulacji, które wszędzie są chyba w innych terminach)
Awatar użytkownika
terrible_justyna
Posty: 630
Rejestracja: 13 lip 2012, o 18:41

Re: kiedy zaczynają się zajęcia?

Post autor: terrible_justyna »

meow, trzeba poczekać na plan zajęć niestety
słyszałam nieoficjalnie, że wykłady mają ruszyć od 28.09 a ćwiczenia od 5.10, ale czy tak rzeczywiście będzie to nie wiadomo.
meow
Posty: 4
Rejestracja: 4 sie 2015, o 16:20

Re: kiedy zaczynają się zajęcia?

Post autor: meow »

dzięki za odpowiedź jednak zastanawia mnie, czy rzeczywiście wykłady mogą się 28.09 zacząć skoro np. na lekarskim pierwsze roczniki mają immatrykulację 30.09

Kod: Zaznacz cały

sum.edu.pl/aktualnosci-z-wydzialu-wlk/3273-uwaga-studenci-i-rok-w-roku-akademickim-2015-16-wydzialu-lekarskiego-w-katowicach
my mieliśmy ją rok temu zanim jakiekolwiek zajęcia się zaczęły
True
Posty: 17
Rejestracja: 11 wrz 2015, o 19:56

Re: kiedy zaczynają się zajęcia?

Post autor: True »

Meow jeszcze nieprzyzwyczajona jesteś. Oczywiście, że wykłady mogą się zacząć przed rozpoczęciem roku akademickiego. To jest ŚUM. Tu wszystko jest możliwe. Szczególnie w Zabrzu. Przekonasz się szybko.
Awatar użytkownika
Izuzet
Posty: 917
Rejestracja: 5 wrz 2009, o 13:28

Re: kiedy zaczynają się zajęcia?

Post autor: Izuzet »

Spoko, wykłady są obowiązkowe", ja przyjeżdżam zwykle dopiero na ćwiczenia, a jakoś nigdy nie miałam kłopotów.
True
Posty: 17
Rejestracja: 11 wrz 2015, o 19:56

Re: kiedy zaczynają się zajęcia?

Post autor: True »

Izuzet masz rację. Ale w ramach ciekawostki powiem Ci że te obowiązkowe wykłady na roku niżej niż Twój były bardzo przestrzegane w swojej obowiązkowości. Na przykład na fakultetach
Awatar użytkownika
Izuzet
Posty: 917
Rejestracja: 5 wrz 2009, o 13:28

Re: kiedy zaczynają się zajęcia?

Post autor: Izuzet »

True, na fakultetach zawsze były listy na wykładach i zawsze były to wykłady obowiązkowe, czego pilnowano. Oczywiście nie byłam na ani jednym, a fakultety i tak zaliczyłam, więc nie ma się co stresować.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości