Czy warto pchać się na niestacjonarny lekarski?

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
True
Posty: 17
Rejestracja: 11 wrz 2015, o 19:56

Re: Czy warto pchać się na niestacjonarny lekarski?

Post autor: True »

jerrymate pisze:Czy wie ktoś jak to jest z tą umową z uczelnią, że będzie się płacić za studiowanie? Kiedy ją się podpisuje (czy przy składaniu papierów)? Czy rodzice muszą być przy tym obecni?
Rodzice to lepiej żeby wcale się nie pojawiali w dziekanacie. Dziekan bardzo nie lubi jak się przychodzi z rodzicami. A u Sylwii w dziekanacie to też raczej mało rodziców bywa.
Umowę podpisuje student bo jesteśmy dorośli i nikogo nie obchodzi skąd się ma kasę. Niektórzy mogą nawet sami sobie płacić. Dziekanatu to nie obchodzi czy płacą rodzice, czy Ty dostałeś/łaś jakiś spadek lub wygrałeś/łaś jaką kasę. Na każdej uczelni niezależnie od kierunku umowę o płacenie za studia podpisuje student.
jerrymate
Posty: 41
Rejestracja: 8 cze 2014, o 14:26

Re: Czy warto pchać się na niestacjonarny lekarski?

Post autor: jerrymate »

OK, a kiedy to się podpisuje na ŚUMie? Przy składaniu papierów?
True
Posty: 17
Rejestracja: 11 wrz 2015, o 19:56

Re: Czy warto pchać się na niestacjonarny lekarski?

Post autor: True »

Chyba tak. Nie jestem na niestacjonarnych. Ale wydaje mi się że tak. Na logikę, niby kiedy miałoby się to podpisywać jak nie przy składaniu papierów?
Czasami jeszcze od razu trzeba zapłacić za pierwszy semestr albo przynieść druk że się płaciło. Ale nie wiem jak na ŚUMie. Musisz to sprawdzić w terminarzu rekrutacji na niestacjonarne.
LuQas95
Posty: 4
Rejestracja: 14 wrz 2015, o 22:39

Re: Czy warto pchać się na niestacjonarny lekarski?

Post autor: LuQas95 »

Polecam zadzwonic do dziekanatu gdzyż nie można było podpisywać umów przy składaniu papierów ja nie moglem podpisać
mahakala1
Posty: 4
Rejestracja: 24 lip 2015, o 13:08

Re: Czy warto pchać się na niestacjonarny lekarski?

Post autor: mahakala1 »

Przy składaniu papierów poinformowali mnie,że mam obserwować stronę uczelni gdyż tam ogłoszą kiedy będzie możliwość podpisania umowy. Prawdopodobnie będzie to końcówka września.
szczuroskoczek
Posty: 104
Rejestracja: 20 lut 2013, o 14:48

Re: Czy warto pchać się na niestacjonarny lekarski?

Post autor: szczuroskoczek »

Waszym zdaniem jest szansa, że próg spadnie poniżej 145pkt?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości