dietetyka

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
straawberry95
Posty: 3
Rejestracja: 5 lip 2015, o 12:56

dietetyka

Post autor: straawberry95 »

witajce, mam pytanie odnosnie dietetyki na umedzie.
Prog z zeszlego roku to 158 punktow. Ja z dosc slabymi wynikami mam 270 punktow, co jest dla mnie dosc dziwne zwazajac, ze w poprzednim roku bylo 7 kandydatow na jedno miejsce. Byc moze zmienily sie zasady rekrutacji? Brane sa cztery przedmioty pod uwage, wiec jezeli w tamtym roku byl prog 158 to wychodzi na to, ze wystarczylo miec ok. 40% z kazdego przedmiotu
Moglby ktos powiedziec cos wiecej na ten temat? Z gory dziekuje!
Awatar użytkownika
sassa
Posty: 312
Rejestracja: 27 cze 2014, o 00:48

Re: dietetyka

Post autor: sassa »

zasady rekrutacji na pewno się zmieniły i wyrażnie o tym informują
jednak nie mam pojęcia jakie zasady obowiązywały rok temu
straawberry95
Posty: 3
Rejestracja: 5 lip 2015, o 12:56

Re: dietetyka

Post autor: straawberry95 »

Oczywiście widziałam to dlatego chciałam się upewnić czyli myślisz ze nie ma co się zdawać na próg z poprzedniego roku ? Ajajaj to mamy problem

grzwlod
Posty: 15
Rejestracja: 27 lut 2015, o 10:54

Re: dietetyka

Post autor: grzwlod »

próg raczej sie nie zmieni drastycznie wkoncu to dietetyka wiec 40-50% z obu rozszerzen powinno wystarczyc
straawberry95
Posty: 3
Rejestracja: 5 lip 2015, o 12:56

Re: dietetyka

Post autor: straawberry95 »

Z tym ze ja jestem z technikum i nie obowiązywało mnie rozszerzenie. Na zdawanie bio na maturze zdecydowałam się dopiero w styczniu wiec jedynie mogłam nauczyć się na podstawę. Dodam że biologie miałam tylko do 2 klasy szkoły sredniej. z tymi rozszerzeniami to się teraz pocieszylam

YOLO
Posty: 46
Rejestracja: 21 sie 2012, o 08:29

Re: dietetyka

Post autor: YOLO »

kto sie wybiera na dietetyke na umed? ile macie pkt? ja mam 345 i boje sie ze to za malo
Awatar użytkownika
alicia
Posty: 94
Rejestracja: 22 lip 2013, o 13:34

Re: dietetyka

Post autor: alicia »

I jak tam wyniki Waszej rekrutacji? Udało się? Mnie tak, z kim zobaczę się w październiku?
Sweetmuffin

Re: dietetyka

Post autor: Sweetmuffin »

Gratuluję alicia! Hmm.u mnie średnio, miałam 292 pkt i myślałam, że spokojnie wystarczy, ale ku zaskoczeniu nie. Czekam na II turę, ale nie wiem, czy ktoś zrezygnuje
Karmina
Posty: 4
Rejestracja: 2 wrz 2015, o 12:44

Re: dietetyka

Post autor: Karmina »

W tamtym roku liczyła się tylko biologia i chemia
SheepBaBaBa
Posty: 1
Rejestracja: 15 wrz 2015, o 08:56

Re: dietetyka

Post autor: SheepBaBaBa »

Hmm to może jakaś grupa na FB?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości