I ROK - LEKARSKI

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
bioman
Posty: 718
Rejestracja: 24 wrz 2010, o 18:08

Re: I ROK - LEKARSKI

Post autor: bioman »

Polecam w I semestrze Fakultet z Bestresowanego nauczania a w II Profesjonalizm lekarski. Ale miejsca są w krótkim czasie zajmowane, wiec trzeba szybko sie zapisać. Zaliczenia ta zazwyczaj jakaś krótka praca na ostatnich zajęciach (na luziku) + zwolnienie na 2 roku z wykładów z profesjonalizmu

Awatar użytkownika
sassa
Posty: 312
Rejestracja: 27 cze 2014, o 00:48

Re: I ROK - LEKARSKI

Post autor: sassa »

Z tego co widziałam w planie to tegoroczny pierwszy rok ma profesjonalizm jako osobny przedmiot, obowiązkowy dla wszystkich

Awatar użytkownika
Lektom
Posty: 1073
Rejestracja: 26 lis 2009, o 15:33

Re: I ROK - LEKARSKI

Post autor: Lektom »

przyzwyczajajcie się do wykładów w piątki, bo na III roku wykłady są w piątek do 20:oo z obowiązkową farmą:P
wojtass
Posty: 250
Rejestracja: 2 sie 2009, o 20:27

Re: I ROK - LEKARSKI

Post autor: wojtass »

Lektom pisze:przyzwyczajajcie się do wykładów w piątki, bo na III roku wykłady są w piątek do 20:oo z obowiązkową farmą:P
Na których koniec koncow wazny byl przedstawiciel grupy

Awatar użytkownika
strzykawka
Posty: 70
Rejestracja: 12 lip 2014, o 13:32

Re: I ROK - LEKARSKI

Post autor: strzykawka »

no i jak walka z histo? wygrana? trzymałam za wszystkich kciuki
adriano435
Posty: 6
Rejestracja: 19 lip 2015, o 21:19

Re: I ROK - LEKARSKI

Post autor: adriano435 »

Mam takie pytanko, co warto się nauczyć na kilka pierwszych wykładów, bo nie miałem ani biologi ani chemii w liceum.
wojtass
Posty: 250
Rejestracja: 2 sie 2009, o 20:27

Re: I ROK - LEKARSKI

Post autor: wojtass »

na wykłady się chodzi i słucha lub chodzi i nie słucha lub nie chodzi musisz się uczyć na zajęcia A na pierwsze to jedyną rzecz jaką się musisz nauczyć to 2 rozdział z książki od ekologii prof.K na wejściówkę, która będzie wcześniej ogłoszona. prawdopodobnie tutaj:

Kod: Zaznacz cały

umed.pl/pl/index1.php?dir=dydaktyka&mn=biologia_parazytologia
teraz są tu jeszcze stare info
kate2013
Posty: 40
Rejestracja: 1 gru 2012, o 11:21

Re: I ROK - LEKARSKI

Post autor: kate2013 »

W tamtym roku nie było wejściówki

wojtass
Posty: 250
Rejestracja: 2 sie 2009, o 20:27

Re: I ROK - LEKARSKI

Post autor: wojtass »

to w tym roku będą dwie (a nie było bo K miał chyba tam nogę złamaną czy coś)
photoshopek
Posty: 195
Rejestracja: 7 paź 2013, o 15:47

Re: I ROK - LEKARSKI

Post autor: photoshopek »

strzykawka pisze:no i jak walka z histo? wygrana? trzymałam za wszystkich kciuki
tak, mi się udało!
Co prawda nie znam statystyk jak poszło na roku, ale wiem jedno, giełda weszła bardzo słabo, góra 4 pytania (na 30). W ubiegłym roku weszło wszystko, także tego, chyba nas prof. nie lubi
cysteina+
Posty: 1
Rejestracja: 15 wrz 2015, o 10:47

Re: I ROK - LEKARSKI

Post autor: cysteina+ »

Hej, mam małe pytanie. Jakiś miesiąc temu znalazłam na stronie umedu informację o tym, co trzeba umieć na pierwsze zajęcia, oraz spis książek, które są potrzebne na 1wszym roku. Kojarzycie może gdzie jest taki spis? To był jakiś pdf z tego co pamiętam z regulaminem zajęć. Dziękuje!
grzwlod
Posty: 15
Rejestracja: 27 lut 2015, o 10:54

Re: I ROK - LEKARSKI

Post autor: grzwlod »

ogolnie to nie ma takiego czegos jak obowiazujacy spis podrecznikow bo w zasadzie z wszystkiego mozna sie uczyc, na pierwsze zajecia to ewentualnie z biologii bedzie sie trzeba przygotowac ale z czego dokladnie i na kiedy napisza wam tu

Kod: Zaznacz cały

umed.pl/pl/index1.php?dir=dydaktyka&mn=biologia_parazytologia
i radze sledzic ta strone bo tu wszystkie informacje beda sie pojawiac, jak chcesz poczytac o zajeciach czy podrecznikach to wpisz w google np anatomia operacja sukces, badz peer support umed lodz i tam znajdziesz wszystkie informacje potrzebne na poczatek
MusTTanG
Posty: 20
Rejestracja: 6 lis 2014, o 21:33

Re: I ROK - LEKARSKI

Post autor: MusTTanG »

Ogarnia ktos jak wygląda sprawa z dodatkowymi terminami z histologii?

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości