farmacja WUM

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
ida-ida
Posty: 7
Rejestracja: 9 wrz 2015, o 12:13

Re: farmacja WUM

Post autor: ida-ida »

Jestem na farmacji WUM! Zwycięstwo!
Awatar użytkownika
kokardka
Posty: 1964
Rejestracja: 3 kwie 2013, o 17:10

Re: farmacja WUM

Post autor: kokardka »

ida-ida pisze:Jestem na farmacji WUM! Zwycięstwo!
Gratuluję i witam w naszych progach
IgG
Posty: 2
Rejestracja: 14 wrz 2015, o 17:09

Re: farmacja WUM

Post autor: IgG »

czy ktoś z tu obecnych orientuje się kiedy będzie dostępny plan zajęć na stronie? albo jestem ślepa albo jeszcze go nie ma. będę wdzięczna
Awatar użytkownika
Lika
Posty: 345
Rejestracja: 3 sie 2012, o 10:56

Re: farmacja WUM

Post autor: Lika »

Nie jesteś ślepa. Planu zajęć nie oczekuj wcześniej niż w okolicach 20,09 (a znając WUM może być jeszcze później), one generalnie co roku są bardzo podobne, jak znajdę to mogę wstawić ten z zeszłego.
Awatar użytkownika
kokardka
Posty: 1964
Rejestracja: 3 kwie 2013, o 17:10

Re: farmacja WUM

Post autor: kokardka »

Lika pisze:Nie jesteś ślepa. Planu zajęć nie oczekuj wcześniej niż w okolicach 20,09 (a znając WUM może być jeszcze później), one generalnie co roku są bardzo podobne, jak znajdę to mogę wstawić ten z zeszłego.
One są niemal identyczne, szczególnie na I roku gdzie zawsze jest 15 grup
IgG
Posty: 2
Rejestracja: 14 wrz 2015, o 17:09

Re: farmacja WUM

Post autor: IgG »

dzięki Lika, w takim razie gdybyś znalazła plan z poprzedniego roku to chętnie spojrzę!
Awatar użytkownika
Lika
Posty: 345
Rejestracja: 3 sie 2012, o 10:56

Re: farmacja WUM

Post autor: Lika »

Jakieś tam kosmetyczne zmiany co roku są, ale generalnie, możesz się spodziewać, że Wasz będzie bardzo podobny.

Kod: Zaznacz cały

docs.google.com/spreadsheets/d/1HELok30IzQ0nz6At-B32qWO1giyB5hZBQ2v0XN3XLZs/edit?usp=sharing
kaarool3
Posty: 6
Rejestracja: 18 kwie 2014, o 18:36

Re: farmacja WUM

Post autor: kaarool3 »

[at] dobrze widzę, że nie ma wf w tym planie zajęć?
Awatar użytkownika
kokardka
Posty: 1964
Rejestracja: 3 kwie 2013, o 17:10

Re: farmacja WUM

Post autor: kokardka »

kaarool3 pisze:[at] dobrze widzę, że nie ma wf w tym planie zajęć?
co prawda pytanie nie do mnie ale na wf każdy zapisuje się oddzielnie na wybrane zajęcia
kaarool3
Posty: 6
Rejestracja: 18 kwie 2014, o 18:36

Re: farmacja WUM

Post autor: kaarool3 »

kokardka pisze:
kaarool3 pisze:[at] dobrze widzę, że nie ma wf w tym planie zajęć?
co prawda pytanie nie do mnie ale na wf każdy zapisuje się oddzielnie na wybrane zajęcia
Czyli najpierw dostaję plan zajęć a dopiero potem dopasowuję wf w okienka i wybieram to co w danym czasie jest dostępne?
Awatar użytkownika
Lika
Posty: 345
Rejestracja: 3 sie 2012, o 10:56

Re: farmacja WUM

Post autor: Lika »

kaarool3,
Tak, niedługo przy dziekanacie będzie wisiał podział ma grupy, potem dostaniecie plan zajęć, a potem jakoś w pierwszym tygodniu października są zapisy na wf i zapisujesz się na to co Ci najbardziej pasuje do planu i na co zdążysz się zapisać
ida-ida
Posty: 7
Rejestracja: 9 wrz 2015, o 12:13

Re: farmacja WUM

Post autor: ida-ida »

Witam, mam pytanie - Czy na WUMie na pierwszym roku farmacji nosicie dużo książek i materiałów na zajęcia
Awatar użytkownika
kokardka
Posty: 1964
Rejestracja: 3 kwie 2013, o 17:10

Re: farmacja WUM

Post autor: kokardka »

ida-ida pisze:Witam, mam pytanie - Czy na WUMie na pierwszym roku farmacji nosicie dużo książek i materiałów na zajęcia
Nie, książek chyba nikt nigdy nie nosi Generalnie jakiś zeszyt/kartki do pisania i skrypt żeby coś powtórzyć (albo się nauczyć) na wykładach, które zazwyczaj są przed ćwiczeniami
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość