Fluorescencja do genetic pro

Dział dla początkujących - porady na temat mikroskopów; rodzaje i ceny mikroskopów nowych/używanych i opinie o nich; problemy z obsługą i podstawowe wskazówki;
makiflaki1985
Posty: 23
Rejestracja: 17 lip 2015, o 16:49

Fluorescencja do genetic pro

Post autor: makiflaki1985 »

Oglądałem Wasze wyniki z FLUORESCENCJĄ jest to super technika.Można zastosować ją w genetic pro?
makiflaki1985
Posty: 23
Rejestracja: 17 lip 2015, o 16:49

Re: Substancje chemiczne

Post autor: makiflaki1985 »

Fluorescenja od deltyl
Czy można zrobić Fluorescenje domowym sposobem?
Awatar użytkownika
Pickul
Posty: 3085
Rejestracja: 23 kwie 2008, o 20:41

Re: Substancje chemiczne

Post autor: Pickul »

Może pisząc w tym wątku chodzi Ci o polaryzację ?
Zdecydowana większość zdjęć tutaj prezentowanych to właśnie polaryzacja (można ją zaadaptować stosunkowo łatwo i tanio)

Fluorescencja to już inna bajka, żeby była efektywna musisz mieć odpowiednie źródło światła i specjalne filtry.

Mod, proszę przenieść dyskusję w odpowiednie miejsce
Wojtek37
Posty: 325
Rejestracja: 8 wrz 2013, o 07:31

Re: Substancje chemiczne

Post autor: Wojtek37 »

makiflaki1985 pisze:Czy można zrobić Fluorescenje domowym sposobem?
Słyszałem kiedyś że JaśM zrobił z ziemniaka ale nie wiem jak tego dokonał może więcej sam coś powie
makiflaki1985
Posty: 23
Rejestracja: 17 lip 2015, o 16:49

Re: Substancje chemiczne

Post autor: makiflaki1985 »

Witamina C jest zrobiona w polaryzacji czy fluorestencja?
Awatar użytkownika
Pickul
Posty: 3085
Rejestracja: 23 kwie 2008, o 20:41

Re: Substancje chemiczne

Post autor: Pickul »

Kup sobie nie jest droga (przystępny język):
allegro 5641414686
Awatar użytkownika
planapo
Posty: 5403
Rejestracja: 30 gru 2010, o 15:20

Re: Substancje chemiczne

Post autor: planapo »

Mod, proszę przenieść dyskusję w odpowiednie miejsce
Tylko nie wiem gdzie. ( Chyba za jakis czas po prostu usune Odnosze od dawna wrazenie ze makiflaki w ogole nie bierze pod uwage struktury forum, tego co sie na jego posty odpowiada, a o czytaniu linkowanych watkow nie wspomne, dlatego sam juz przestalem odpisywac na te pytania.
makiflaki1985
Posty: 23
Rejestracja: 17 lip 2015, o 16:49

Re: Substancje chemiczne

Post autor: makiflaki1985 »

Nie wiem w którym dziale zadawać takie pytania za to wielkie sorry, a co do linków mam starego kompa i mi wariuje.
Uzałem że tyi Pickul jesteście w tej dziedzinie autorytetami więc pytam jak nie chcesz nie odpowiadaj
Awatar użytkownika
planapo
Posty: 5403
Rejestracja: 30 gru 2010, o 15:20

[Link] Substancje chemiczne

Post autor: planapo »

Poswiecalem wiele razy czas zeby jeszcze raz napisac Ci cos co juz dawno bylo tu napisane i linkowane, kilka postow pozniej pojawialo sie to samo pytanie. Dlatego juz Ci nie odpowiadam. Trzeba samemu tez wlozyc troche wysilku w nauke i poznawanie teorii i praktyki. Pracowalismy lata zeby te wiedze tu zebrac - stoi otworem, zapraszamy (:

Przeczytaj: przeczytaj-jezeli-jestes-tu-pierwszy-raz-vt46900.htm ze zrozumieniem. Nastepne takie pytania zadawane w nieodpowiednich dzialach beda usuwane.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości